Trainingstijden jeugd

Elk team wordt verzocht om het veld niet eerder te betreden dan dat hun trainer dit aangeeft. Ook is het niet toegestaan ballen en/of materialen te gebruiken van de teams die aan het trainen zijn. Dit om het kwijtraken van spullen te voorkomen en ook om verstoringen van trainingen te voorkomen.

De A-kant van de HBC-velden is altijd de kant aan de Cruquiusweg, klik hier voor het veldenschema.

 

 

 

 

 

Tijd Veld Team Trainer(s) Kleedkamer
17.00 – 17.50 uur 5KG JO10-2, JO10-3, JO10-4, JO10-5 Vassilio Ligtenberg, Joey Bloothooft, Tycho Vis, Sadio Cissé 1
17.00 – 18.00 uur 1KGA JO8-1 Lars Baan 6
17.00 – 18.00 uur 1KGB JO9-1 Margreet Pulatu 2
18.00 – 18.50 uur 5KG JO11-2, JO11-3, JO11-4 Chris Hogenbirk, Sadio Cissé, John Jansen, Kel Koenen, Robert Zanstra 5
18.00 – 18.50 uur 5KG MO11-1 Madelief van de Berg, Ron Kloos, Martijn Lamp 10
18.00 – 19.00 uur 1KGA JO10-1 Jesse van Loon, Luke Vahle 3
18.00 – 19.00 uur 1KGB JO11-1 Tom Willemse 4
18.00 – 19.00 uur 2B MO15-1 Peter Giesbergen 11
18.00 – 19.00 uur 3A MO13-1 Vassilio Ligtenberg 12
18.00 – 19.00 uur 3B MO13-2 Lars Baan 12
19.00 – 20.30 uur 1KGA JO12-1 Patrick Elferink 7
19.00 – 20.30 uur 1KGB JO13-1 Steve Olfers 1
19.00 – 20.15 uur 2B MO17-2 Fiona van Son 10
19.00 – 20.15 uur 3A JO14-1 Erik Bol 9
19.00 – 20.15 uur 3B JO15-1 Stefan Olijerhoek 8
19.00 – 20.15 uur 5KGA JO17-3 Paul Beunder 2
19.00 – 20.15 uur 5KGA JO17-4 Iza Popal 2
20.00 – 20.30 uur Mini-veld JO17-1 (Looptraining) Rob Oskam, Gustaaf Weber, Egmont Tilleman 3
20.15 – 21.30 uur 3A MO17-1 Erik Bol 11
20.15 – 21.30 uur 3B JO17-2  Hans Paul Braun 7
20.15 – 21.30 uur 5KGA JO17-5 Arun Karwal, Martijn den Daas 5
20.15 – 21.30 uur 5KGB JO17-6 Iza Popal 5
20.30 – 21.30 uur 1KGA JO17-1 Bart Soomer, Marcel Vissers 3
20.30 – 21.45 uur 1KGB Zaterdag JO19-1 Chris Hoogenboom 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd Veld Team Trainer(s) Kleedkamer
18.00 – 19.00 uur 1KGB JO13-4 Marco Trox 5
18.00 – 19.00 uur 3A JO13-3 Dirk Jacobs 4
18.00 – 19.00 uur 3B JO13-2 David van der Geest 9
18.00 – 19.00 uur 5KGA JO14-3 Lisa Huijsmans 6
18.00 – 19.00 uur 5KGB JO15-3 Caspar van Keulen, Bas van der Pol 6
18.00 – 19.15 uur 2A JO13-1 Steve Olfers 1
19.00 – 20.00 uur 1KGA JO12-2 Eric van Bergen 2
19.00 – 20.00 uur 1KGB JO13-5 Iza Popal 2
19.00 – 20.00 uur 3A JO12-5 Mike de Bruin 9
19.00 – 20.00 uur 3B JO12-3 Menno Stiksma 4
19.00 – 20.00 uur 5KGA JO14-2 Erwin Bijleveld 8
19.00 – 20.00 uur 5KGB JO15-2 Peter Giesbergen 8
20.00 – 21.30 uur 1KGA Zondag JO19-1 Steef van Loon 1
20.00 – 21.30 uur 1KGB Zondag JO19-2 Job Prins, Patrick Hart 8

 

 

 

 

 

 

Tijd Veld Team Trainer(s) Kleedkamer
15.00 – 15.50 uur 1KG JO8-2, JO8-3, JO8-4, JO8-5 Lars Baan, Sadio Cissé, Marco Trox, Peter van der Waart, Luke Gerritsma, Piet Hein Schroder 1
15.00 – 15.50 uur 5KGA Mini’s (geboren in 2012) Tristan Hoogeboom, Hans Paulus, Robert Zandstra, Brigitte Belien 2
15.00 – 15.50 uur 5KGB Mini’s (geboren in 2011) Tristan Hoogeboom, Hans Paulus, Robert Zandstra, Brigitte Belien 2
16.00 – 16.50 uur 1KG JO9-2, JO9-3 Joey Bloothooft, Tycho Vis, Sadio Cissé 4
16.00 – 16.50 uur 1KG MO9-1 Erik Bol, Nikki van Son 9
16.00 – 17.00 uur 5KGA JO8-1 Lars Baan 6
16.00 – 16.50 uur 5KGB Mini’s (Linnaeushof-competitie) Henk Kinkhouwers 3
17.00 – 17.50 uur 1KG JO10-2, JO10-3, JO10-4 en JO10-5 Vassilio Ligtenberg, Joey Bloothooft, Tycho Vis, Sadio Cissé 1
17.00 – 18.00 uur 5KGA JO9-1 Margreet Pulatu 2
17.00 – 18.00 uur 5KGB MO13-2 Lars Baan 12
18.00 – 18.50 uur 1KG JO11-2, JO11-3, JO11-4 Chris Hogenbirk,Sadio Cissé, John Jansen, Kel Koenen 5
18.00 – 18.50 uur 1KG MO11-1 Ron Kloos, Martijn Lamp, Madelief van de Berg 10
18.00 – 19.00 uur 3A JO10-1 Jesse van Loon, Luke Vahle 3
18.00 – 19.00 uur 3B JO11-1 Tom Willemse 4
18.00 – 19.00 uur 5KGA MO15-1 Peter Giesbergen 11
18.00 – 19.00 uur 5KGB MO13-1 Vassilio Ligtenberg 12
18.00 – 19.15 uur 2B JO12-1 Patrick Elferink 7
19.00 – 20.15 uur 1KGB MO17-2 Fiona van Son 10
19.00 – 20.15 uur 3A JO17-3 Paul Beunder 2
19.00 – 20.15 uur 3B JO17-4 Wim Schaaf, Iza Popal 2
19.00 – 20.30 uur 5KGA JO14-1 Erik Bol 9
19.00 – 20.30 uur 5KGB JO15-1 Bart Griekspoor, Stefan Olijerhoek 8
20.00 – 21.30 uur 1KGA JO17-1 Bart Soomer, Marcel Vissers 3
20.15 – 21.30 uur 1KGB JO17-2  Han Paul Braun 7
20.15 – 21.30 uur 3A JO17-5 Arun Karwal, Martijn den Daas 5
20.15 – 21.30 uur 3B JO17-6 Iza Popal 5
20.30 – 21.45 uur 5KGB Zaterdag JO19-1 Hugo Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd Veld Team Trainer(s) Kleedkamer
18.00 – 19.00 uur 1KGA JO13-2 David van der Geest 9
18.00 – 19.00 uur 1KGB JO12-5 Mike de Bruin 9
18.00 – 19.00 uur 2A JO14-3 Lisa Huijsmans 6
18.00 – 19.00 uur 2B JO15-3 Caspar van Keulen, Bas van der Pol 6
18.00 – 19.00 uur 3B JO13-4 Marco Trox 5
18.00 – 19.15 uur 5KGB JO13-1 Steve Olfers 1
18.00 – 19.15 uur 5KGA JO12-1 Patrick Elferink 7
19.00 – 20.00 uur 1KGA JO12-3 Remco Kokkelkoren 4
19.00 – 20.00 uur 1KGB JO13-3 Mark van der Meer 4
19.00 – 20.00 uur 2A JO14-2 Erwin Bijleveld 8
19.00 – 20.00 uur 2B JO15-2 Peter Giesbergen 8
19.00 – 20.00 uur 3A JO12-2 Eric van Bergen 2
19.00 – 20.00 uur 3B JO13-5 Iza Popal 2
19.15 – 20.15 uur 5KGB JO17-1 Bart Soomer, Marcel Vissers 3
20.00 – 21.30 uur 3A Zondag JO19-1 Steef van Loon 1
20.00 – 21.30 uur 3B Zondag JO19-1 Job Prins, Patrick Hart 8
20.15 – 21.30 uur 2A MO17-1 Erik Bol 6

 

 

 

 

Tijd Veld Team Trainer(s) Kleedkamer
17.00 – 18.00 uur 5KG JO9-1, JO10-1, JO10-2, JO11-1 (Techniektraining) Margreet Pulatu, Vassilio Ligtenberg, Jesse van Loon, Luke Vahle, Tom Willemse 1, 2
17.30 – 18.30 uur 1KGA MO9-1 Erik Bol, Nikki van Son 9
18.30 – 19.30 uur 5KG Keeperstraining (JO9 t/m JO11) Ruud Rijkenberg c.s. 3
19.00 – 20.15 uur 1KGA JO14-1 Erik Bol 9
19.00 – 20.15 uur 1KGB JO15-1 Wouter Griekspoor, Stefan Olijerhoek 8
19.30 – 20.45 uur 5KG Keeperstraining (JO12 t/m JO19) Ruud Rijkenberg c.s. 5