(s)Top Event: zonnig en feestelijk voor het goede doel

Op zaterdag 20 mei heeft HBC Voetbal het seizoen traditioneel afgesloten met het geweldige (s)Top Event. Zowel de Goede Doelen Dag als het Bokkentoernooi werden tijdens het (s)Top Event gehouden en daarnaast stonden er verschillende foodtrucks op het terrein en was er een gezellige markt met onder meer fashion-, beauty- én lifestyle stands.

HBC VoetbalVanzelfsprekend was er een gave Kids AREA, draaide er een DJ, speelde er een live band en was er een sponsorloop. Natuurlijk speelde Kinderboerderij ’t Molentje als het gekozen goede doel een centrale rol tijdens het (s)Top Event en haalden we zoveel mogelijk geld op voor een grote boom op de hertenkamp.

De hele dag werd georganiseerd door de Toernooicommissie in samenwerking met Launique Events. Zie voor een mooi verslag voor het (s)Top Event in HeemstedeNieuws. Klik hier.