Trainingen voor alle teams beginnen op 4 september

Momenteel zijn er al enkele teams begonnen met trainen, maar vanaf maandag 4 september 2017 gaan alle teams van HBC weer trainen. Vanaf maandag 4 september 2017 gelden de volgende trainingsschema’s: senioren en jeugd.

De keeperstrainingen beginnen weer op vrijdag 8 september 2017.

Verder gelden de afspraken, zoals die vermeld zijn in de: Algemene regels gebruik velden HBC Voetbal, met onder meer:

“Elk team wordt verzocht om het veld niet eerder te betreden dan dat hun trainer dit aangeeft. Ook is het niet toegestaan ballen en/of materialen te gebruiken van de teams die aan het trainen zijn. Dit om verstoringen van trainingen te voorkomen.”

Vanaf juli 2017 is de A kant van de HBC-velden altijd de zijde aan de Cruquiusweg, zodat daar geen misverstand meer over kan bestaan.

Jan Zwarter
@: jan.zwarter@svhbc.nl
06-11156507 (op werkdagen na 18:00 uur)

HBC Voetbal