Oproep aan alle moeders en vaders

De toernooicommissie is per direct hard op zoek naar extra leden

Dit seizoen hebben zijn wij met veel energie en goede moed alweer de eerste vergadering gehad als toernooicommissie. We hebben wederom ambitieuze plannen voor het nieuwe voetbalseizoen 2017 – 2018. Net zoals vorig jaar willen wij weer voor elke leeftijdscategorie een toernooi organiseren, naast onze interne toernooien, het Oliebollentoernooi en het (s)Top Event.

Programma (check ook regelmatig de activiteitenpagina):

  • Zaterdag 30 december 2017 – Oliebollentoernooi
  • Zaterdag 13 januari 2018 – Nieuwjaarstoernooi (O12 – O15 jaar)
  • Zaterdag 31 maart 2018 – Paastoernooi (O8– O11)
  • Maandag 2 april 2018 – Pass toernooi (O17– O19)
  • Zaterdag 9 juni  2018 – (s)Top Event

Zoals je zult begrijpen een behoorlijke klus, waarbij we meer ondersteuning kunnen gebruiken, dit gaan wij niet met 4 personen redden! We zijn op zoek naar personen die graag iets voor de jeugd van de club willen doen, betrokken willen zijn, graag organiseren en het liefst ook 1 persoon die zich zou willen buigen over de financiën en/of voorzittersrol.

Ben je geïnteresseerd of heb je vragen over deze leuke vrijwilligersfuncties binnen HBC Voetbal, mail dan: toernooien@svhbc.nl.

Sportieve groeten,

Inge Keys, algemeen lid
Susan Schoone, secretaris
Martijn den Daas, algemeen lid
Sasja Prins, algemeen lid