Informatie-avond vrijwilligers

De reguliere competitie van seizoen 2017/2018 is begonnen en het bestuur van HBC Voetbal wil iedere vrijwilliger graag uitnodigen voor een informatie-avond op vrijdag 6 oktober aanstaande.

We gaan in op het ingezette beleid inzake de nieuwe structuur van de vereniging, blikken vooruit op de voorgenomen aanpak inzake het vrijwilligersbeleid en staan stil bij de technologische ontwikkelingen die de KNVB op ons loslaat en hoe we daarmee omgaan.

Ook is er voldoende ruimte om te praten over zorgen en/of andere zaken die spelen en willen op deze manier in ieder geval een positieve bijdrage leveren aan de noodzakelijke (interne) communicatie.

Bovenal hopen we op een gezellige en constructieve avond om alle vrijwilligers alvast te danken voor hun geweldige inzet als trainer, scheidsrechter, teammanager, commissielid, coach, barmedewerker of welke vrijwilligersfunctie dit voetbalseizoen ook wordt vervuld. De avond begint om: 20.00 uur.

Aanmelden bij Léon Bakker via e-mail: secretaris@svhbc.nl