Wedstrijdverslag JO10-1: Comeback Kids!

HBC JO10-1 – LSVV JO10-1: 4 – 3

LSVV was om 7.15 uur vertrokken uit het verre Zuid-Scharwoude en stond klaarwakker aan de start. Toen HBC na een helft spelen eindelijk ontwaakte, stond het kansloos achter met 0-3. De ochtendzon begon te schijnen toen Jesse zijn mannen in de rust toesprak waarna HBC zich geweldig terug knokte en met 4-3 winnend van het veld stapte.

Toen iedereen zijn schouders eronder zette bleek HBC in de eerste helft gewoon had lopen slapen en prutsen. Grote klasse van de kleine mannen!

De coach van LSVV vertelde dat hij die ochtend onderweg wel twintig clubs dichter bij huis passeerde, dus waarom de KNVB jongens van 10 uit alle uithoeken van Noord-Holland in een poule zet, blijft een raadsel. Maar LSVV mopperde niet en maakte HBC na afloop sportief de complimenten voor de knappe comeback.

Volgende week maakt Reiger Boys uit Heerhugowaard de vroege reis naar Heemstede: we zijn gewaarschuwd!

Gustaaf Weber

HBC Voetbal