Wedstrijdverslag: JO10-1 knokt zich terug tegen Hillegom

Hillegom sv JO10-1 – HBC JO10-1: 4-4

JO10-1 starte zaterdag de wedstrijd tegen Hillegom alsof het liever in hun warme nestjes was blijven liggen. Binnen de kortste keren stond het 2-0.

Het slappe optreden stond haaks op het wakkere spel in de voorbije herfstvakantie. Vlak voor rust scoorde HBC al weer de gelijkmaker, nadat het zich goed had terug geknokt. Hillegom liet het mooiere voetbal zien, maar HBC heeft een paar sluipschutters voorin die elk moment kunnen toeslaan.

Na de limonade nam HBC brutaal de leiding, maar kon er niet lang van genieten toen Hillegom weer gelijk maakte. De prachtige nieuwe wedstrijdshirts met het HBC logo op de borst en Aktua Vastgoed op de buik waren overal op het veld  en vochten voor elke meter.

Opnieuw sloeg HBC toe en scoorde de prachtige 4-3, maar het slot akkoord kwam van Hillegom dat met een formidabel afstandschot  Jurre kansloos liet. Een terechte 4-4, tegen een zeer goede tegenstander.

Geinspireerd door hun jonge honden schitterden trainers Luke en Jesse de dag erna in het eerste van HBC.

Wedstrijd gemist? Echte fans kunnen de samenvatting bekijken op BarbaraTV:

https://youtu.be/WHPWSmJJ-hw

Gustaaf Weber