Wedstrijdverslag Zaterdag Heren G1: 21!

HBC Zaterdag Heren G1 – ZCFC G1: 21-1

Leo en Jeroen waren afwezig en Casper was bereid om te fluiten. We begonnen goed en binnen twee minuten stonden we al op 2-0. Geheel onverwachts scoorde ZCFC tegen 2-1 en moest HBC even in de verdediging. Sebastiaan stond als een kei te keepen.

Na een onbebouwde actie moest Thomas zich voor de rust even laten helpen door Frank. Maar de wedstrijd gaat door en we wisten de score voor rust uit te breiden naar 9-1.

Na de rust werd er veel gescoord en de einduitslag was dan ook 21-1. De eerste helft was misschien een beetje slordig, waren we te gretig? Daartegen was de tweede helft weer goed met mooie combinaties en goed overspelen.

Maar we hebben weer drie punten! Volgende tegenstander is Overbos: we zijn er weer klaar voor!

Leo Holdorp