Wedstrijdverslag Zondag Vrouwen 1: De toon is gezet

Hillegom Vrouwen 1 – HBC Zondag Vrouwen 1: 0-3

Het is weer zondag en dus weer lekker voetballen. In plaats van een vrije dag spelen onze dames een oefenwedstrijd tegen Hillegom. HBC gaat de strijd aan met 12 dames.

Hillegom begint erg slap aan de wedstrijd en wij laten ons daar in meegaan, desondanks maakt Marit na een mooie aanval de 0-1. De toon is gezet… En met Suus de vrouw in vorm houden we de bal in bezit en hebben we druk naar voren.

Bij vlagen oefenen we met goed combinatievoetbal de nodige druk uit op het doel van Hillegom, waar ze best een aardige keepster hebben staan.

Uit een hoekschop van Fabienne maakt Esmaine na een mooie aanname de 0-2. Na de limonade gaan we met regen het veld weer op en beginnen we koud en stijf aan de wedstrijd.

Na een moeizame 10 minuten komen we weer wat los en zetten we weer druk en volgt de 0-3 van Iris als beloning. Een prima voorzet zette haar vrij voor het goal en toen pakte ze haar moment. Een terechte beloning voor de inzet van de afgelopen weken.

Tot over twee weken!

Peter Giesbergen