Jasper Ketting nieuwe hoofdtrainer HBC

Jasper Ketting maakt na dit seizoen een – wellicht voor velen – opmerkelijke overstap. De huidige trainer van derdeklasser VV Schoten staat volgend seizoen aan het roer bij de nu nog vierdeklasser HBC Voetbal.

HBC Voetbal | Voetbal in HaarlemKetting is momenteel bezig aan zijn derde seizoen in Haarlem-Noord en bezorgde twee jaar geleden zijn ploeg promotie naar de derde klasse middels het kampioenschap.

“Ik ga naar Heemstede toe,” reageert Jasper Ketting aan Voetbal in Haarlem. “Ik heb nu drie seizoenen bij Schoten achter de rug en het is voor mij belangrijk om mezelf te blijven ontwikkelen in alle aspecten.”

De ambitieuze trainer wil een stabiele koers varen en op die manier als coach verder groeien. De stap naar vierdeklasser HBC Voetbal sprak hem direct aan.

Lees verder op Voetbal in Haarlem