Wijziging trainingsvelden 16 en 18 januari

Komende dinsdag 16 en donderdag 18 januari, hebben JO13-2, JO13-3, JO13-4 en JO13-5 een gezamenlijke training onder leiding van selectietrainer Steve Olfers. Jullie eigen trainers zijn ook gewoon aanwezig. Deze groepen trainen komende dinsdag en donderdag gezamenlijk van 18:00 – 19:15 uur op veld 1KG.

Het veldenschema voor dinsdag 16 januari wordt dan:

  • 18:00 – 19:15 uur: JO13-5 op veld 1KG. Kleedkamer: 2.
  • 18:00 – 19:15 uur: JO13-4 op veld 1KG. Kleedkamer: 5.
  • 18:00 – 19:15 uur: JO13-3 op veld 1KG. Kleedkamer: 4.
  • 18:00 – 19:15 uur: JO13-2 op veld 1KG. Kleedkamer: 9.
  • 18:00 – 19:00 uur: JO14-3 op veld 5KGA. Kleedkamer: 6.
  • 18:00 – 19:00 uur: JO15-3 op veld 5KGB. Kleedkamer: 6.
  • 18:00 – 19:15 uur: JO13-1 op veld 2A. Kleedkamer: 1.

 

  • 19:00 – 20:00 uur: JO12-2 op veld 2B. Kleedkamer: 2.
  • 19:00 – 20:00 uur: JO12-5 op veld 3A. Kleedkamer: 9.
  • 19:00 – 20:00 uur: JO12-3 op veld 3B. Kleedkamer: 4.
  • 19:00 – 20:00 uur: JO14-2 op veld 5KGA. Kleedkamer: 8.
  • 19:00 – 20:00 uur: JO15-2 op veld 5KGB. Kleedkamer: 8.

 

  • 20:00 – 21:30 uur: JO19-1 op veld 1KGA. Kleedkamer: 1.
  • 20:00 – 21:30 uur: JO19-2 op veld 1KGB. Kleedkamer: 8.
  • 20:00 – 22:00 uur: Heren Zondag selectie op veld 2. Kleedkamer: 11 en 12.
  • 20:00 – 21:30 uur: Dames 1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 5.

 

Het veldenschema voor donderdag 18 januari wordt dan:

  • 18:00 – 19:15 uur: JO13-2 op veld 1KG. Kleedkamer: 9.
  • 18:00 – 19:15 uur: JO13-3 op veld 1KG. Kleedkamer: 4.
  • 18:00 – 19:15 uur: JO13-4 op veld 1KG. Kleedkamer: 5.
  • 18:00 – 19:15 uur: JO13-5 op veld 1KG. Kleedkamer: 2.

 

  • 18:00 – 19:00 uur: JO12-5 op veld 3B. Kleedkamer: 9.
  • 18:00 – 19:00 uur: JO14-3 op veld 2A. Kleedkamer: 6.
  • 18:00 – 19:00 uur: JO15-3 op veld 2B. Kleedkamer: 6.
  • 18:00 – 19:15 uur: JO13-1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 1.
  • 18:00 – 19:15 uur: JO12-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 7.

 

  • 19:00 – 20:00 uur: JO12-3 op veld 3B. Kleedkamer: 4.
  • 19:00 – 20:00 uur: JO14-2 op veld 2A. Kleedkamer: 8.
  • 19:00 – 20:00 uur: JO15-2 op veld 2B. Kleedkamer: 8.
  • 19:00 – 20:00 uur: JO12-2 op veld 3A. Kleedkamer: 2.
  • 19:15 – 20:15 uur: JO17-1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 3.

 

  • 20:00 – 22:00 uur: Heren Zondag selectie op veld 1KG. Kleedkamer: 11 en 12.
  • 20:00 – 21:30 uur: Dames 1 op veld 2B. Kleedkamer: 5.
  • 20:00 – 21:30 uur: JO19-1 op veld 3A. Kleedkamer: 1.
  • 20:00 – 21:30 uur: JO19-2 op veld 3B. Kleedkamer: 8.
  • 20:15 – 21:30 uur: MO17-1 op veld 2A. Kleedkamer: 6.
  • 20:15 – 21:45 uur: Zaterdag Heren 1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 9.
  • 20:15 – 21:45 uur: Zondag Heren 5, Zondag Heren 35+ 1, Zaterdag Heren 2, Zaterdag 35+ 1 en Zaterdag 45+ 1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 4.

 

Jan Zwarter
Wedstrijdsecretaris

@: jan.zwarter@svhbc.nl
T: 06-11156507 (op werkdagen na 18:00 uur)