Winterstoptoernooi G-voetbal

Zaterdag 20 januari organiseerde Tommy Takken (speler Zondag Heren 1) met zijn studiegenoten Samuel Tas, Dylo van Houten en Cloë Wichard in het kader van hun opleiding een voetbaltoernooi voor G-teams. Naast HBC Zaterdag Heren G1 deden ook G-elftallen mee van Koninklijke HFC, FC Uitgeest en UVS.

Met redelijk weer en in een gemoedelijke sfeer werden de verschillende wedstrijden afgewerkt. De gezamenlijke lunch in het clubhuis met alle deelnemers werd door iedereen goed gewaardeerd en droeg zeker bij aan de prettige sfeer van het charmante toernooi.

Uiteindelijk ging het wel om een kampioenschap en in de finale versloeg het team van UVS de mannen van HBC. Van harte gefeliciteerd!

Uitslag

  1. UVS
  2. HBC
  3. FC Uitgeest
  4. Koninklijke HFC

Bekijk de gefilmde impressie van het toernooi:

Winterstoptoernooi