Een factuur van ClubCollect?

Op 1 en 2 februari ontvingen alle spelers van JO8-1, JO9-1, JO10-1, JO10-2, JO11-1, JO12-1, JO13-1, JO14-1, JO15-1, JO17-1 en Zondag JO19-1 de jaarlijkse factuur voor de zogenoemde selectie-toeslag.

Tot zover niets nieuws, ware het niet dat de factuur dit keer door ClubCollect (namens HBC Voetbal) wordt verzorgd en afgehandeld. ClubCollect is geen incassobureau, maar een ondersteunende partij die ervoor zorgt dat ook het innen van toeslagen, boetes én contributie makkelijker gaat. Zowel voor de leden als de vereniging.

Na het innen van de selectie-toeslagen deze week, worden volgende week de doorbelaste boetes uit de eerste helft van het seizoen gefactureerd en daarna de vrijwillige bijdrage voor onze vrijwilligers en donateurs.

Lees in het artikel hieronder meer informatie over de samenwerking tussen HBC Voetbal en Clubcollect:

https://svhbc.nl/beheer/2018/01/hbc-voetbal-gaat-over-op-clubcollect/