35e HBC Jeugdweekend – meld je nu aan!

Kom je ook naar het 35e HBC Jeugdweekend? Het wordt een fantastisch weekend met allerlei leuke en sportieve activiteiten met de traditionele zeskamp op zondag. Omdat we dit jaar een jubileum vieren, gaan we op zaterdag met z’n allen op pad om iets speciaals te doen!

Het HBC Jeugdweekend is dit jaar van vrijdag 24 augustus tot en met zondag 26 augustus, het één na laatste weekend van de schoolvakantie. Op die manier kunnen alle HBC-teams een week later meedoen aan de bekercompetitie.

Als je voor 31 juli betaalt, bedragen de kosten 55 euro per kind, na 1 augustus 2018 wordt de prijs 65 euro per kind. Opgeven via onderstaand formulier én overmaking van het totaalbedrag (onder vermelding van naam (eerste) kind op bankrekeningnummer NL66 RABO 0326 3849 52 ten name van RKSV HBC Afd. Voetbal. Na ontvangst van de betaling is de inschrijving pas definitief.

Het aantal deelnemers is gemaximeerd, dus VOL=VOL. Wacht dus niet té lang met aanmelden…

De catering wil graag weten of je kind speciale voedselwensen heeft, zodat ze hier rekening mee kunnen houden. Onder speciale voedselwensen wordt verstaan: een bepaald dieet, suikerziekte, allergieën (gluten/melkproducten) of andere problemen met voedsel. U kunt dit aangeven op het inschrijfformulier.

Heeft u nog vragen, neem dan even contact op met één van de onderstaande leden van de Jeugdweekend Commissie:

Mark de Bruijn 023-5474881
Mark Welling 06-55782662
Danny Burlage 06-21866651
@: jeugdweekend@svhbc.nl