37e HBC Jeugdweekend – meld je nu aan!

Kom je ook naar het 37e HBC Jeugdweekend? Het wordt een fantastisch weekend met allerlei leuke en sportieve activiteiten met de traditionele zeskamp op zondag. Het HBC Jeugdweekend is dit jaar van vrijdag 14 augustus tot en met zondag 16 augustus, het laatste weekend van de schoolvakantie.

Als je voor 31 juli betaalt, bedragen de kosten 57,50 euro per kind, na 1 augustus 2020 wordt de prijs 67,50 euro per kind. Opgeven via onderstaand formulier én overmaking van het totaalbedrag (onder vermelding van naam (eerste) kind op bankrekeningnummer NL63INGB0004879732 ten name van RKSV HBC Afd. Voetbal. Na ontvangst van de betaling is de inschrijving pas definitief.

Het aantal deelnemers is gemaximeerd, dus VOL=VOL. Wacht dus niet té lang met aanmelden…

De catering wil graag weten of je kind speciale voedselwensen heeft, zodat ze hier rekening mee kunnen houden. Onder speciale voedselwensen wordt verstaan: een bepaald dieet, suikerziekte, allergieën (gluten/melkproducten) of andere problemen met voedsel. U kunt dit aangeven op het inschrijfformulier.