JO10-1 vecht zich terug tegen HSV

HSV JO10-1 – HBC JO10-1: 4-3HBC Voetbal

Wat een mooie ochtend in Heiloo bij HSV. Het mooiste lenteweer, een prachtig voetbal complex en heerlijk voetbal.

JO10-1 is goed bezig in de tweede helft van het seizoen en begon ook sterk tegen HSV. Toch kantelde de wedstrijd en kwam HBC 0-3 achter bij rust.

HBC VoetbalEen diagonaal schot in de kruising, een heerlijke stift over onze super keeper Jurre, waren van grote schoonheid. De 3-0 was een droge knal in de hoek uit een scrimmage, beetje onnodig, maar tekenend voor hoe HBC in de wedstrijd zat.

Na een heus kringgesprek op het veld in de rust keerde de wedstrijd volledig. Via Xander, Sem en een knal van Isxaaq werd het vlak voor tijd 3-3!

HBC Voetbal

Veel tijd om te genieten van deze epische comeback was er niet, want HSV scoorde de winner met opnieuw een beauty in de bovenhoek, gevolgd door het eindsignaal. De mannen lagen languit verslagen op het veld.

Te begrijpen natuurlijk, maar iedereen stapte uiteindelijk trots weer in de auto op weg terug naar Heemstede.

Gustaaf Weber