Spitsentraining

Donderdagavond 29 maart jongstleden was het voor de spelers van JO19-2 de laatste training voor de kwartfinale van de KNVB-beker. Dit team – dat vorig jaar als eerste team in de geschiedenis van HBC de KNVB-beker won – bekert ook dit jaar gestaag verder en moet op 4 april aantreden tegen Olympia ’25 in de kwartfinale.

Zeker voor de aanvallers en spitsen was de training een heel bijzondere training, want speciaal voor deze gelegenheid was ex-profvoetballer Dennis Iliohan uitgenodigd om deze anderhalve uur durende training te geven. Met zijn tips en tricks zijn de boys op super scherp gezet voor de bekerwedstrijd van aanstaande woensdag.

Ook de trainers en coaches van JO19-2 genoten van deze training en hebben de inzet en wil van het team gezien. Wij denken dan ook dat JO19-2 er klaar voor is en wensen het team heel veel succes tegen Olympia ’25 in de kwartfinale.

Verder bedanken we Dennis Iliohan heel hartelijk voor deze super geslaagde training.

Hans Teeven

HBC Voetbal