Seizoensafsluiting: HBC vs. NFC

Toch willen wij even uw aandacht voor aanstaande zondag! Wij verwachten topdrukte op ons complex voor de kampioenswedstrijd HBC-NFC. Graag aandacht voor het volgende:

  • Kom allen zoveel mogelijk op de fiets. Wij willen onze overburen zo min mogelijk tot last zijn met auto’s
  • Tijdens de wedstrijd is het verboden om met bier langs de lijn de staan. Houdt u hieraan zodat wij geen boetes krijgen
  • Verder is vuurwerk afsteken ten strengste verboden. Sfeer-acties voor de wedstrijd is al geregeld door HBC Voetbal zelf en zal indrukwekkend zijn. Dus hier geldt ook: houdt u hieraan, want dat scheelt boetes voor de club.
  • Komende zondag zullen wij met munten gaan werken, deze zullen wij op één punt verkopen doormiddel van pin of cash.

Allemaal alvast bedankt voor jullie medewerking en hopelijk zien wij jullie allemaal komende zondag op ons complex. Het wordt schitterend weer, extra parasols zijn geregeld, buiten staat een tap en een BBQ.

Bestuur HBC Voetbal

HBC Voetbal