Teamindelingen voetbalseizoen ’18-’19

Hieronder staan de (voorlopige) teamindelingen voor het komend seizoen. Heeft u vragen/opmerkingen over deze indeling, de coördinator van de jaarlaag is hiervoor het eerste aanspreekpunt.

Hoewel een flink aantal teams al zijn voorzien van een trainer, teammanager en/of coach maken we die namen pas later bekend.

MO19 – MO17 – MO15 – MO13 – peter.giesbergen@svhbc.nl (coordinator)

MO19-1 MO17-1 MO15-1 MO15-2 MO13-1
Bellafkih, Rihan Abouti, Nada el Akhiat, Amal Cavelaars, Meike Bueno de Mesquita, Liav
Berg, Madelief van den Baekel, Sanne van Corput, Nica van den Dammhoff, Lisa Busser, Roos
Berg, Rozemarijn van den Benner, Laura Duarte, Ashani Fehres, Sophie Cetin, Ceylin
Brons, Chaline (K) Genna, Dina Kaboré, Mila Fransen, Erin Genna, Mina
Bruijn, Puk de Jansen, Merel (K) Kempkes, Megan Giesbergen, Joell (K) Guffens, Julia
Dijkstra, Marit Linde, Annelot van der Kniese, Dieuwertje Jacobs, Lieke Kloos, Romy
Goes, Daisy van der Rog, Anouk Koopman, Luna Lemmers, Stefanie Korver, Sofie
Graaff, Nienke de Roij, Sophie de Lucassen, Maria Matthijsse, Lena Kutlu, Sudanaz
Groot, Noortje de Scheefhals, Isa Meijer, Fenne Meester, Ruth Lamp, Babette
Huinink, Mik Schreinders, Sidney Mounji, Yasmine Neijts, Sanne Lintelo, Eriya
Jaspers, Nina Sijthoff, Natalie ten Salburg, Marit (K) Pattiselanno, Thoma Lommerse, Romy
Karwal, Carmen Soest, Annemijn van Schenkels, Vonne Pijper, Maura Pico, Fleur
Keijzer, Frederique de Son, Nikki van (K) Verschoor, Ella Smits, Julia Ritzer, Giovanna
Lubberts, Meike Tournaij, Esmee Visscher, Raisa Straaten, Hanna van Schenk, Lisa
Meijer, Tess Nersisyan, Louiza Welling, Hanna Verwaal, Joy Schilder, Jade
Schenkels, Merel Warmerdam, Lynn Seijsener, Maaike (K)
Spronk, Kim Wintershoven, Sophie
Vijver, Hanna
Welling, Chris

 

O8 – robert.zandstra@svhbc.nl (coordinator)

JO8-1 JO8-2 JO8-3 JO8-4
Bada, Sophia Beute, Jesse Bijnsdorp, Sacha Ettes, Bram
Elsaker, Hidde van den Coutinho, Marc Bosma, Emile Gragt, Kees van der
Heidema, Gijs Eikelenboom, Jack Orlowski, Liam Hamdaoui, Ayman el
Klijn, Jesper Erhotamis, Ali-Aras Preijde, Cas Harchaoui, Bilal el
Manakker, Jason van de Fluiter, Lars de Roomeijer, Lars Harchaoui, Yassir el
Schnater, Benjamin Janson, Mees Stokman, Sem Luijben, Alex
Spangberg, Tygo Millenaar, Levi Westerkamp, Deon Vervoort, Tije
Stel, Tobias Steinmetz, Alex Zandstra, Ruben

 

O9 – arjen.lindeman@svhbc.nl (coordinator)

JO9-1 JO9-2 JO9-3 JO9-4 JO9-5
Baan, Thijs Akazzab, Adam Brouwer, Guus Boer, Nout de Boer, Freek de
Bruijn, Finn de Goossens, Jenoah Makhloufi, Younes El Cinkiz, Ozhan Boer, Pepijn de
Darweesh, Haij Kok, Gijs Planting, Tim Hensler, Maximilian Ettes, Tom
Elsaker, Thom van den Kruger, Vico Tanrikulu, Kaan Njila, Lionel Nypels, Gijs
Holdrinet, Ties Lindeman, Cruz Teeuwen, Sem Westenbroek, Ruben Schaik, Thijs van
Hurk, Tuur van den Pieterse, Koen Venter, Jayden Kniese, Sieb Schroder, Hidde
Noorlander, Finn Staats, Mick Wal, Dean van der Kniese, Wietse Vlaar, Cees
Veldmaat, Aneurin Verbeek, Lars Schoonhoven, Tijn Wilhelm, Stijn

 

O10 – margreet.pulatu@svhbc.nl (coordinator)

JO10-1 JO10-2 JO10-3 MO10-1 (JO10-5M) MO10-2 (JO10-6M)
Bakel, Dani van Darkaoui, Ouasim Bouzia, Ilyas Asser, Shira Abouti, Rana el
Burlage, Seb Galstyan, Richard Dumonnet, Alexandre Bada, Inaya Amrouchi, Safae
Dijkhuizen, Oliver Hamzaoui, Haytam el Jonkheer, Gijs Jacobs, Janne Damen, Myrthe
Dorst, Tycho van Huisman, Timo Kamp, Casper van der Jongh, Ninthe de Guffens, Anna
Eknadissian, Loïc Kuiper, Luuk Koenen, Lucas Lindeman, Zomer Huijboom, Carlijn
Guchte, Bas van de Meester, Simon Mudde, Rogier Pijst, Senna Meijer, Elisa
Pulatu, Sam Rotte, Aaldrik de Pilon, Isaac Uijl, Lieke Ouald Chaub, Amina
Velden, Joris van der Shytikov, Pavlo Priesman, Philip Tuankotta, Shaimara
Uthayakumar, Devyan Roest, Yannick Nersisyan, Mariam

 

O11 – erik.bol@svhbc.nl (wnd coordinator)

JO11-1 JO11-2 JO11-3 JO11-4
Bakel, Jari van Bouzia, Damin Blom, Hugo Bholasing, Boaz
Balder, Siebe Brusman, Stan Caliskan, Talha Born, Thomas
Dirie, Isaaq Hansma, Denzel Dollart, Jayden Brackman, Olivier
Jockin, Xander Helmy, Joël Maare, Marnix van Camatti, Santo
Ketting, Myla Katwijk, Milan van Ieperen, David van Hashemi, Roman
Oushoorn, Alex Klugt, Teun van der Knijnenburg, Chris Hughes, Milan
Steenbergen, Maurits Kops, Ralph Mark, Florian van der Kuip, Pelle van der
Thomas, Sem Lunenburg, Bo Roelofsen, Marek Vink, Hidde
Weber, Imre Riekwel, David Wit, Diederik de Wassel, Haris
Zaroili, Amin Swaager, Jamie

 

O12 – kel.koenen@svhbc.nl (coordinator)

JO12-1 JO12-2 JO12-3 JO12-4
Beek, Julius Azulay, Nadav Biesot, Bart Brinkman, Gijs (K)
Belt, Polle Bellafkih, Zakaria Biesot, Koen (K) Driessen, Pelé
Fernhout, Mika Geest, Imke van der Brouwer, Bram Hogenbirk, Jesper
Geels, Boaz Jansen, Jonathan Darweesh, Meevan Koenen, Thijs
Goeyens, Oscar Jansen, Sasha Huijboom, Tycho Leeflang, Boy
Jong, Tycho de Lukkien, Jay Kenselaar, Dizzy Raadt, Dave de
Klei, Aitor van der Maljers, Hidde (K) Krul, Thijmen Radstake, Thijn
Koelman, Spike Rijs, Brett Passos, Nathan Schwartz, Kett
Nijs, Mika de (K) Zandstra, Jesse Treinen, Thomas Venter, Teagan
Wijers, Kai Yarzada, Horfan Westenbroek, Lukas

 

O13 – kel.koenen@svhbc.nl (coordinator)

JO13-1 JO13-2 JO13-3 JO13-4
Amulsawy, Amir Bergen, Ties van Dinis, Davi Ajjouri, Haytam el
Benhaddi, Yassine Beveren, Linus van Kalstrup, Asmund Ajjouri, Mohamed el
Bijnsdorp, Morris Blankwater, Rens Kamp, Joris van der Amrouchi, Ayoub
Bos, Noah Brakel, Julian Kokkelkoren, Mink Brakel, Lex
Burlage, Job Bruin, Thijmen de Laarschot, Ids van de Bruin, Levi de
Caprak, Boran Eknadissian, Ludo Lerou, Wiebe Claassen, Teun
Damen, Joep Gerritsma, Mick Makhloufi, Adam El Crijns, Joris
Elferink, Diezel Hellemons, Marek Mentink, Jamie Engelmann, Nicolas
Ieperen, Silvester van Keken, Jits van Nagtegaal, Tom Gevorkian, André
Jockin, Rudo Koopman, Lars Paping, Victor Harchaoui, Rida el
Sahiner, Mustafa Kuenen, Tijn Stiksma, Melle Herweijer, Rijk
Saliha, Tijme Ree, Tijn van Tolsma, Resa Houben, Koen
Steenbergen, Lucas Steenis, Oscar van Vooges, Roderik Karres, Joris
Wit, Lucas de (K) Weiden, Wessel van der Shah, Mahbub
Zuidberg, Ardo Wagner, Brandon
Werf, Julius van der

 

O14 – david.vandergeest@svhbc.nl (coordinator)

JO14-1 JO14-2 JO14-3 JO14-4
Berg, Diego van den Biesot, Hugo Abels, Jullian Assema, Mels van
Brenninkmeijer, Hidde Geest, Jelle van der Ayobi, Bahir Assendelft, Steijn
Bruijn, Senne de Haan, Govanni de Aznay, Hakim Christiaans, Sven
Das, Roemer Hansma, Menno Bruijn, Ollie de Gevorkjan, Artak
Gokmen, Kaan Hommes, Jilles Dikkeboom, Boris Gevorkjan, Arthur
Jong, Xander de Jacobs, Dylan Frenay, Ivo Jong, Sybren de
Kaligis, Hugo Kleuver, Kenzo de Gibateh, Collins Kramer, Valentijn
Rood, Ferda Rensman, Daniël Groot, Wessel de Kutlu, Sulayman
Tesfazghi, Minabi Rietdijk, Tijs Hughes, Robin Pezhouman, Arsham
Vlugt, Tom van der Schenk, Rolf Jonkheer, Daan Riessen, Jorn van
Yarkoni-Levi, Daniël Smithuis, Dante Maare, Mees van Sleeman, Mik
Yüksel, Baris Wijers, Ryuta Meer, Tobias van der Tuijn, Bas
Zegstroo, Sem (K) Zingstra, Olivier Obaydi, Ibrahim al Vielvoye, Sam
Zwiebel, Merlijn Straten, Jan van Vroom, Tobin
Uthayakumar, Kavin Yuruk, Kadir

 

O15 – sasja.prins@svhbc.nl (coordinator)

JO15-1 JO15-2 JO15-3
Abouti, Omar el Arp, Olivier Ahmedi, Lahip
Bijnsdorp, Jesse Bijleveld, Owen Bruijn, Floris de
Braun, Tim Darkaceui, Mohamed Davis, Max
Cetin, Ahmet Harchaoui, Chahid el Dolieslager, Zino
Hart, Justin de Hasnaoui, Mohamed Groenhout, Sem
Hilten, Pim van (K) Hutzezon, Sam (K) Huijsmans, Roy
Hoitsema, Andel Kempen, Daan van Ingen, Luca van (K)
Ieperen, Michaël van Korf, Wessel Joustra, Daan
Jaunet, Tristan Kuipers, Sam Kal, Guustaaf
Kitseroo, Pepijn Luyben, Sam Kessel, Job van
Koops, Wiebe Maas, Sam Leijdekkers, Finn
Maljers, Douwe Oushoorn, Martijn Nienhuis, Lars
Moone, Marijn Overman, Tijmen Passchier, Senna
Tilleman, Job Vleeshouwers, Quint Wit, Michiel de
Wolbeek, Joep ter Zwaan, Sean van der

 

O16 – jeroen.volman@svhbc.nl & hans-paul.braun@svhbc.nl (coordinatoren)

JO16-1 JO16-2
Appels, Finn Abels, Tomasz
Barros da Silva, Felipe Canbaz, Sabri
Berckel, Yannick van Dankelman, Bart
Bramkamp, Stanley Edam, Marlon Mauro
Braun, Koen Engelen, Joran
Bruggen, Bas van (K) Gerritsma, Luke
Bruijn, Marijn de Hart, Stephan de
Hillebrants, Tristan Kooper, Sam
Kamp, Sam Kramer, Nanne
Ouald Khaib, Karim Kruijf, Stijn van der
Takken, Dex Kuiper, Hidde
Uthayakumar, Pravin Niesing, Joeri
Wildeboer, Floris Oppelaar, Jay
Zwienen, Rafaël van Patto, Daniël
Puite, Noah
Wassel, Rateb

 

O17 – jeroen.volman@svhbc.nl & hans-paul.braun@svhbc.nl (coordinatoren)

JO17-1 JO17-2 JO17-3
Badoux, Dave Adema, Milan Breejen, Nick den (K)
Belleghem, Michel van Bruggen, Thijs van Evers, Timur
Belt, Pijke Compier, Nick Frencken, Floris Jan
Driessen, Jari Corput, Cas van den Fruijtier, Levi
Eck, Mees van Feije, Pieter Goedhart, Sid
Herweijer, Sam Honingh, Stefan Horck, Joris
Laarschot, Daan van de Hulsebosch, Ilay Kriek, Jort
Laarschot, Tibbe van de IJzerloo, Adriaan van Lamp, Jochem
Noya, Rick Karwal, Leander Lamp, Marijn
Passchier, Sebas Kitseroo, Senna Langeveld, Matthijs
Slikke, Daan van der Medevoort, Dion van Meer, Casper van der
Sprajc, Thom Rahman, Rashaen (K) Ombergen, Rick van
Suerink, Jordi Rijs, Glenn Schomaker, Jack
Tuinenga, Colin Rotteveel, Gijs Staats, Joey
Volman, Ruben (K) Tanner, Jasper
Zwetsloot, Sam Wagt, Benjamin de
Wijngaarden, Ole

 

O19 – job.prins@svhbc.nl (coordinator)

JO19-1 (ZO) JO19-2 (ZO) JO19-1 (ZA)
Appels, Lasse Beunder, Jerrold Alsayasna, Omar
Cissé, Sadio Beusekamp, Jeremy Ates, Matthijs
Doop, Lucas Boulakhrif, Redouane Gianfranceschi, Darius
Haan, Dave de Bunnik, Toon Grift, Jona van de
Heemskerk, Sieb Coert, Kevin Hoogendoorn, Rokus
Kornelius, Idzard Dams, Mitchell Kasteel, Bram van
Lammerse, Nick Dijk, Valentijn van Leeuwen, Timon van
Maassen, Jelle (K) Gend, Dani van Muntendam, Wessel
Nieuwenhuizen, Bas van Hartman, Mees Sanders, Jimmie
Opheikens, Menno Kamsteeg, Rick Schaaf, Lennard
Oskam, Stijn Kuijt, Sander Steenis, Hugo van
Pol, Matthijs van der Puite, Maël Verwaal, Jesse
Tienstra, Thijs Schwier, Lukas Wildenberg, Steven van den
Tilleman, Tim Sprott, Stephano Samuel
Vahle, Tom Tan, Jesse
Voorham, Jort Veenendaal, Brian van (K)
Weber, Roman