Geen scheidrechter vermeld? Dan zelf verzorgen

Indien er geen scheidsrechter staat vermeld achter de wedstrijd van uw team, dan dient u zelf voor een scheidsrechter te zorgen. Helaas heeft HBC een tekort aan mensen die als scheidsrechter willen fungeren. Maar er zijn momenteel ook scheidsrechters met vakantie of geblesseerd, waardoor er minder scheidsrechters beschikbaar zijn.

Helaas zal het HBC-team wat bij HBC speelt dan zelf voor een scheidsrechter moeten zorgen. De wedstrijd moet gespeeld worden, want als deze niet gespeeld wordt, volgt er een boete vanuit de KNVB, welke voor rekening komt van het betreffende HBC-team.

Voor komend weekeinde, 8 en 9 september 2018, zijn alle beschikbare scheidsrechters ingedeeld, dus er worden door HBC geen scheidsrechters meer geregeld.

Namens het bestuur,

Jan Zwarter
Wedstrijdsecretaris