Vrijdag, zaterdag en zondag: HBC Jeugdweekend

Het traditionele HBC Jeugdweekend start komende vrijdag 24 augustus, maar donderdag 23 augustus begint de opbouw. Bij het opbouwen kunnen wij nog veel hulp gebruiken. Als u tijd heeft om het HBC Jeugdweekend tot een succes te maken, kom dan aanstaande donderdag vanaf 19.00 uur helpen met het neerzetten van de tenten. Uw hulp wordt zeer gewaardeerd!

Aanstaande vrijdag (24-8) gaat het écht van start: het 35ste HBC Jeugdweekend. We beginnen op vrijdagmiddag om 18.00 uur. We willen jullie verzoeken om ook pas echt om 18.00 uur bij HBC te zijn. Je moet dan al gegeten hebben. Je krijgt dan je t-shirt en hoort je teamindeling. Deze kan niet gewijzigd worden.

(De begeleiders wordt gevraagd iets eerder (17.30 uur) te komen)

We gaan vervolgens het openingsspel spelen. Dit spel doen we SAMEN MET JE OUDERS, broertjes of zusjes!! Vraag dus of ze blijven tot na het openingsspel dat rond 19.30 uur is afgelopen.

Wat neem je mee?

 • Voetbalkleding en voetbalschoenen (Doe maar geen nieuwe – dit kan blaren geven)
 • Zwemkleding en een zwemhanddoek!
 • Warme kleding (voor in de avond en als het per abuis toch kouder is)
 • Extra kleding (voor als het nat is)
 • Een slaapzak en eventueel kussen
 • Een matje, luchtbed of iets anders om op te slapen (svp je bed thuislaten)
 • Badspullen
 • Handdoek (twee is handig)
 • Eventueel wat snoep (niet te veel, we hebben echt genoeg)
 • Een zaklantaarn
 • Iets om in te slapen (de mooiste pyjama die je kan vinden)
 • Eventueel een klapstoel om voor je tent te zetten

Wat laat je thuis?

 • Je mobiele telefoon
 • Huiswerk
 • Ouders met allerlei regels
 • Geld (heb je niet nodig)

Neem je toch je mobiele telefoon, andere elektronica of geld mee, dan is HBC Voetbal of de HBC Jeugdweekendcommissie niet aansprakelijk bij vermissing

Zondag zijn je ouders, begeleiders, opa’s, oma’s en alle andere mensen die dat willen, in de middag welkom om je op te halen. Wil je hun vragen pas om 13.00 uur te komen? We zullen zo rond 15.00 uur het eindspel spelen. Als ze er dan pas zijn, is dat natuurlijk ook prima.

Heb je vragen? Mail even: jeugdweekend@svhbc.nl