Hongerig na voorbereiding met weinig weerstand

Trainer Jasper Ketting hield een dubbel gevoel over aan de voorbereiding met HBC. Hij heeft de selectie goed leren kennen en die is breed genoeg. ‘We beginnen elkaar steeds meer te begrijpen en weten wat we met zijn allen willen en kunnen. Achteraf hebben we té weinig weerstand gehad in de voorbereiding.’ Ketting bekijkt dat positief. ‘Wij zijn echt toe aan de start van de competitie.’

Concurrentie
Na twee promoties in drie jaar met Schoten traint Jasper Ketting dit seizoen wederom in de derde klasse. Een afdeling die hij door en door kent. Ten opzichte van Schoten heeft Ketting nu de beschikking over een brede trainersstaf en een brede selectie. ‘Steef van Loon en ex-prof Steve Olfers zijn mijn assistenten, terwijl Steve ook nog meespeelt, die routine kunnen we goed gebruiken. Iedereen moet knokken voor zijn plek. HBC Voetbal | Voetbal in HaarlemDat is voor ons erg prettig werken, want als een speler te makkelijk is of hij presteert niet goed genoeg, dan staat zijn vervanger in zijn rug te hijgen. Bovendien kan een brede groep in de tweede helft van het seizoen het verschil gaan maken,’ weet de ex-prof. ‘Verder merk je dat de nieuwe spelers zich goed aanpassen en het naar hun zin hebben. Dat moet ook onze kracht worden, kwaliteit combineren met een goed collectief, waar het voetbalplezier vanaf spat.’

Lees het gehele interview verder op Voetbal in Haarlem