G-voetballers opgelet: het veld op met het Nederlands elftal?

Voor de wedstrijd Nederland-Frankrijk, op vrijdag 16 november in Stadion Feijenoord, zijn KNVB, Fonds Gehandicaptensport en ING op zoek naar tweeëntwintig ING Oranjevriendjes uit het G-voetbal om samen met de spelers van het Nederlands elftal het veld op te gaan.

Maak de droom van een G-voetballer waar! Ken je een G-voetballer in je nabije omgeving die er van droomt om samen met het Nederlands Elftal het veld op te gaan? Meld hem of haar dan snel aan via de inschrijfpagina.

HBC Voetbal

Heb je vragen over G-voetbal of wil je met de vereniging starten/uitbreiden met G-voetbal? Laat het ons dan uiteraard graag weten. Samen met de KNVB en Fonds Gehandicaptensport maken we ons samen sterk om meer aandacht te vragen voor voetballers met een lichamelijke en/of een verstandelijke beperking: het G-voetbal. Deze gezamenlijke inspanning moet ervoor zorgen dat meer clubs een team voor G-voetbal gaan oprichten, zodat iedereen in zijn of haar buurt kan voetballen.

https://svhbc.nl/beheer/over-hbc-voetbal/g-voetbal/