Zilveren speld NKS

Klaas Lukkien is al 25 jaar Wedstrijdsecretaris Zaterdag van HBC Voetbal. Voor deze prestatie ontving Klaas op de Algemene Jaarvergadering de Zilveren Speld van de Nederlandse Katholieke Sportfederatie Voetbal (NKS) uit handen van Jacques Stoppelenberg.

Klaas is de 10e persoon in de lange geschiedenis van HBC Voetbal die deze speciale en bijzondere onderscheiding in ontvangst mocht nemen.

Klaas, van harte gefeliciteerd en heel veel dank en waardering voor al het werk dat je doet voor HBC!

HBC Voetbal

De Nederlandse Katholieke Sportfederatie (NKS) bestaat uit 18 sportorganisaties waarvan in totaal 2700 verenigingen (met samen meer dan 400.000 leden) lid zijn. De NKS bouwt via de sport aan een respectvolle, gezonde samenleving waarin iedereen met plezier kan meedoen.

Bekijk hier alle onderscheiden HBC-leden…