Zondag Heren 1 loopt in Amstelveen tegen een muur

Sporting Martinus 1 – HBC Zondag Heren 1: 2-1

HBC begon goed aan de wedstrijd, want in de 5e minuut kreeg Menno een kans na een goede actie van Jeroen. Helaas ging zijn schot naast. Dave kwam op links goed door en bracht Luke in stelling. Helaas ging zijn schot via de keeper tegen de lat.

De keeper moest ook redding brengen toen Luke Nigel in scoringspositie bracht, maar helaas lukte deze poging ook niet.

HBC kan in de 37e minuut profiteren van een foutje in de achterhoede en Jesse benutte deze kans goed. Het zag er voor HBC goed uit, want de tegenpartij was nog niet gevaarlijk geweest tot de 42e minuut. Een afgeslagen vrije trap werd opnieuw voor het HBC doel gebracht en de spits kon vrij inkoppen. Twee minuten later werd Steve door de spits uitgespeeld en hij knalde de 2-1 achter Bram.

In de tweede helft is HBC niet in staat om verandering in de stand te brengen en omdat HBC steeds meer risico nam, kreeg Sporting Martinus eerlijk gezegd nog enkele kansen.

Volgende week een uitwedstrijd bij VVH/Velserbroek. Laten we hopen op een beter resultaat…

Rob Roomeijer

Lees ook het verslag op Het Amsterdamsche Voetbal. Foto: Alex van Elven