Spelregelbewijzen seizoen 2018/2019

Speelsters en spelers geboren tussen 1998 en 2002 zijn door de KNVB verplicht om het spelregelbewijs voetbal te behalen, anders mogen zij niet spelen. In het huidige seizoen 2018/2019 moesten alle speelsters en spelers uit het geboortejaar 2002 (meestal O17) en de nieuwe leden geboren tussen 1998 en 2001 zonder spelregelbewijs, dit behalen. Bij HBC moet dat voor 1 januari gebeuren.

Onderstaande speelsters en spelers hebben onlangs hun spelregelbewijs gehaald en wij willen hen dan ook van harte feliciteren!

Adriaan van IJzerloo
Bart Dankelman
Bart Harteveld
Benjamin de Wagt
Cas van der Corput
Casper van der Meer
Chaline Brons
Colin Tuinenga
Daan van de Laarschot
Daan van der Slikke
Daan Veenstra
Daisy van der Goes
Dion van Medevoort
Floris Jan Frencken

Glenn Rijs
Ilay Hulsebosch
Jack Schomaker
Jari Driessen
Jasper Tanner
Jochem Lamp
Joey Staats
Joris Horck
Koen Braun
Laura Benner
Leander Karwal
Marijn Lamp
Mik Huinink
Milan Adema
Mohamad Soliman

Natalie ten Sijthoff
Nick Compier
Nick den Breejen
Nikki van Son
Ole Wijngaarden
Pieter Feije
Pijke Belt
Rashaen Rahman
Rick Noya
Rick van Ombergen
Rihan Bellafkih
Rokus Hoogendoorn
Rozemarijn van den Berg
Ruben Volman

Sam Herweijer
Sebas Passchier
Sebastaan Damad
Senna Kitseroo
Sharbel Sharestan
Sid Goedhart
Stefan Honingh
Tesfahiwet Tesfamikael
Thijs van Bruggen
Thom Sprajc
Tibbe van de Laarschot
Timur Evers

Om het spelregelbewijs te behalen, dienden deze speelsters 5 levels te halen van 10 vragen, waarbij er in level 1 vijf vragen goed dienen te zijn, in level 2 zes vragen, in level 3 zeven vragen, in level 4 acht vragen en in level 5 negen vragen. Tenslotte is er nog een examen van 20 vragen, waarvan er 16 goed dienen te zijn. Daarna is het spelregelbewijs binnen.

Bent u benieuwd hoe het behalen van het spelregelbewijs gaat? Dan kunt u kijken op www.voetbalmasterz.nl, waar u in de gelegenheid bent om de oefenvragen te maken. U zult zien dat dit geen gemakkelijke opgave is.

Vanaf oktober 2019 zijn de speelsters en spelers uit het geboortejaar 2003 aan de beurt.

Jan Zwarter en Leo Schoonderbeek