Alle wedstrijden mini’s, JO8, JO9 en JO10 afgelast – overige wedstrijden (meestal) wel door

De KNVB heeft om 7:25 uur vanmorgen het onderstaande bericht bekendgemaakt:

Alle wedstrijden in de leeftijdscategorieën Onder 8, Onder 9 en Onder 10 zijn afgelast voor zaterdag 2 februari, in alle zes de districten. Vanwege de (verwachte) neerslag en de blijvende koude (gevoels)temperatuur gaan de wedstrijden in deze leeftijdscategorieën niet door.

Verder zijn er voorlopig geen algehele afgelastingen in het amateurvoetbal. Binnen de districten zijn er grote regionale verschillen qua hoeveelheid sneeuw die op de velden ligt en de dooi die is ingezet. De KNVB houdt wel nadrukkelijk een vinger aan de pols voor wat betreft de weersomstandigheden voor de wedstrijden op zondag.

Verder is HBC JO17-3 – Schoten JO17-1 afgelast. Alle overige thuiswedstrijden bij HBC gaan op zaterdag 2 februari 2019 gaan wel door. Er zijn ook nog enkele uitwedstrijden afgelast. Zie hiervoor de mededelingen onder afgelastingen.

Jan Zwarter
Wedstrijdsecretaris