Competitie- en bekerwedstrijden tijdens de Krokusvakantie

Van zaterdag 16 februari tot en met zondag 24 februari is het Krokusvakantie.

Sommige spelers gaan wellicht op vakantie. Dat kan problemen opleveren. Want de geplande wedstrijden, in het weekend van 16/17 en die in het weekend van 23/24 februari, moeten wel allemaal gespeeld worden. Niet spelen levert boetes op.

Voor alle teammanagers en trainers dus de belangrijke taak om MET SPOED na te gaan of er voldoende spelers zijn voor jullie wedstrijden.

Zijn er spelers weg, zorg er dan allereerst voor dat de spelers die niet op vakantie zijn wel komen. En neem vervolgens contact op met jouw coördinator om te vragen naar spelers uit andere teams.

Vraag desnoods de coördinator van de leeftijdscategorie onder je.

Een uiterste maatregel, voor het geval bovenstaande echt niet lukt, kan zijn om je wedstrijd te verplaatsen. Neem daarvoor snel contact op met de betreffende wedstrijdcoördinator (zaterdag of zondag).

NB. In het weekeinde van 16/17 februari zijn er veel wedstrijden (competitie en beker). In het weekend van 23/24 februari 2019 maar ook in het weekend daarna, dat van 2/3 maart, zijn er iets minder wedstrijden…

Waar jullie ook zijn, een mooie krokusvakantie gewenst. Met hopelijk goed voetbal weer.

Klaas Lukkien – wedstrijdsecretariszaterdag@svhbc.nl

Jan Zwarter – wedstrijdsecretariszondag@svhbc.nl
06-11156507 (op werkdagen na 18:00 uur)