HBC Paastoernooi 2019

In het Paasweekend organiseert de toernooicommissie op zaterdag 20 april Het HBC Paastoernooi. Het is op die dag altijd heel gezellig en de teams spelen tegen gelijkwaardige tegenstanders. Gewoon een heerlijke voetbaldag.

Alle HBC teams uit de categorie zijn voor dit toernooi ingedeeld en worden dan ook verwacht. Maar geef je graag nog even door welke spelers uit jouw team er bij zijn? Dat kan via toernooienjeugd@svhbc.nl. Mochten niet alle spelers uit een team kunnen, geen probleem! Als je écht geen team op de been kunt krijgen, laat het dan ook graag zo spoedig mogelijk weten.

Allereerst op zaterdag 20 april 2019 het PAASTOERNOOI voor onze O8-O9-O10-O11-O12 en externe clubs. Waarbij er over de gehele dag een gezellige drukte heerst. Elke poulewinnaar ontvangt een mooie beker en alle jeugdspelers krijgen een prachtige medaille. Natuurlijk kunnen de paashaas en zijn paaseitjes van de JWA niet ontbreken.

We zien je graag op zaterdag 20 april.