Heemstede Cup 2019

Vier lokale voetbalclubs strijden op zondag 3 maart weer om het kampioenschap van Heemstede. Voor het vierde achtereenvolgende jaar spelen de eerste teams van HBC, RCH, VEW en HFC Heemstede tegen elkaar op de velden van RCH op het gemeentelijke sportpark.

Zondag Heren 1 van RCH (4de klasse), HBC (3de klasse), HFC Heemstede (5de klasse) en Zaterdag Heren 1 van VEW (3de klasse) gaan in korte wedstrijdjes van 2 x 15 minuten strijden om het kampioenschap van Heemstede.

Speelschema:

14.00 uur
RCH – Heemstede – Kunstgras
VEW – HBC – Hoofdveld

14.50 uur
HBC – RCH – Hoofdveld
Heemstede – VEW – Kunstgras

15.40 uur
RCH – VEW – Hoofdveld
Heemstede – HBC – Kunstgras

Kleedkamers:
HBC: Nieuw 7
Heemstede:Oud 1+2
VEW: Nieuw 8
RCH: Oud 4+5

De winnaar wordt bepaald door de stand op de ranglijst na drie wedstrijden. Er wordt geen finale gespeeld.

HBC Voetbal