Looptrainers HBC verkennen de top

De looptrainers van HBC Voetbal benutten het vrije weekend van het eerste voor een laatste hoogtestage voor de grote seizoensfinale. Ondertussen verkenden ze alvast de top, waar HBC zich met rasse schreden heen lijkt te promoveren.

Al negen seizoenen lang verzorgen Rob en zijn trouwe knechten Egmont en Gustaaf met veel plezier de looptraining op HBC. Wat begon als een aanvulling op de training van hun eigen zoons groeide uit tot een vast onderdeel voor de meeste HBC jeugdselecties.

De prachtige blauwe HBC jassen vielen overigens uitermate goed op in de witte sneeuw van het Zwitserse hooggebergte. Bij een goede hoogtestage kon ook voetbal niet ontbreken. In de namiddag in het prachtige Rhonedal stuitten de trainers bij toeval op een training van FC Sion, waar onder meer Alex Song (ex-Arsenal en ex-Barcalona) meespeelde.

De FC Sion trainer Christian Zermatten wenste HBC het allerbeste in de seizoensontknoping! Tot op de velden!

Gustaaf Weber

HBC Voetbal