Wedstrijd van de Week: DCG – HBC

Een rechtstreeks duel om de koppositie in de derde klasse C en Wedstrijd van de Week van Het Amsterdamsche Voetbal.

DCG en HBC lijken samen te gaan uitmaken wie zich aan het eind van de rit kampioen mag noemen, omdat nummer drie IVV inmiddels op tien punten van de koploper volgt. De Amsterdammers hebben één punt meer dan de concurrent. Dat die voorsprong zo klein is geworden, heeft DCG aan zichzelf te danken.

Anderhalve maand geleden ging de formatie van Senel Cebar met 2-3 onderuit in Heemstede. De lijstaanvoerder wil dus revanche nemen en kan een grote stap naar het kampioenschap zetten. “In de tweede helft hebben we het cadeau gegeven. De volwassenheid ontbrak op dat moment. Ik hoop en denk dat we daarvan geleerd hebben.”

Zondag 3C. 07/04, 14:00 uur. Sportpark Ookmeer