HBC, simpelweg de beste!

Het recept van de toverdrank van Asterix blijft voor iedereen een raadsel. De ingrediënten voor een kampioenschap in het amateurvoetbal gooit bestuurslid technische zaken van HBC Piet Soomer zo voor je op tafel.

Een A4-tje met wat beleid en afspraken voor een driejarenplan, een uitgekiende selectie met ervaring en jeugd die bij de club passen, een ambitieuze trainer met visie en een achterban die dit geheel ondersteunt. Zaaien en oogsten maar!

De weg naar de doelstelling, een stabiele 2e klasser worden, is vorig seizoen al ingeslagen. Bijna een jaar geleden versloeg HBC onder leiding van Peter van der Waart concurrent Zwanenburg met 0-1 en de titel van de 4e klasse KNVB lag voor het grijpen. HBC is niet stil blijven zitten en selecteerde door.

Met het aantrekken van Jasper Ketting als trainer-coach en vijf nieuwe spelers voor het eerste en tweede team deed de club goede zaken…

Lees verder op Voetbal in Haarlem…