Inleveren kleding en materialen

Komende zaterdag 1 juni moet vanaf 09.00 uur de in bruikleen uitgegeven kleding, tassen en materialen gewassen worden ingeleverd. Dit is verplicht om te doen! Niet inleveren heeft financiële consequenties en is een verstorende factor bij een mogelijke overschrijving naar een andere vereniging.

Spelers van eerste teams
Het gaat om trainingspakken, trainingskleding (broekje, kousen en shirt) en de sporttas. Alles moet worden ingeleverd.

Teammanager van eerste teams
Alle wedstrijdkleding (kousen, broekjes en wedstrijdshirts) en de daarvoor aanwezige teamtas. Bij niet-complete team tassen worden de kosten verhaald op het hele team. Het nog moeten spelen van wedstrijden is GEEN reden om NIET in te leveren. Na controle kan de tas eventueel weer worden uitgegeven.

Alle in te leveren kleding moet vanzelfsprekend netjes en gewassen zijn. Voldoet het niet dan… Ook wanneer kleding of tassen defect zijn moet dit toch worden ingeleverd. Wij maken notities van wat wordt ingeleverd. Mocht je per abuis dubbele kledingstukken hebben lever die dan ook in. Grote kans dat het van iemand anders uit jouw team is.

Wanneer?
Zaterdag 1 juni van 9.00 tot 16.00 uur

Waar?
Kleedkamer 5 t/m 8.

Jeugdtrainers
Jeugdtrainers die volgend jaar niet doorgaan kunnen zaterdag ook terecht om de spullen in te leveren.
Ttrainers eerste teams en stagiaires -> Contact Peter van der Waart
Trainers overige teams -> Contact Erik Bol

Leo Schoonderbeek