HBC Jeugdweekend – schrijf je nu in!

Begin je ook het komende voetbalseizoen weer goed? Kom dan naar het 36ste HBC Jeugdweekend. Dit jaar wordt het weekend gehouden van vrijdag 23 tot zondag 25 augustus 2019.

Net als alle andere jaren zal het jeugdweekend weer een enorm spektakel worden. Met veel verschillende spellen, voetbalwedstrijdjes, leuke teamactiviteiten en natuurlijk de nodige lol.

Het HBC Jeugdweekend is natuurlijk niet alleen gewoon super leuk om te doen maar biedt ook de mogelijkheid om nieuwe teamgenoten te leren kennen en met alle bestaande de zomer door te nemen. Deelname kost 55 euro. Dat is inclusief alles!

Je kunt je inschrijven via:

https://www.eventbrite.com/e/hbc-jeugdweekend-tickets-59338497042

HBC Jeugdweekendcommissie

PS. Vanwege het stoppen van een aantal oud-leden zoeken we nieuwe vrijwilligers voor het leukste weekend van HBC Voetbal voor de catering, begeleiding en coördinatie. Lijkt dat je leuk? Stuur een mailtje naar de HBC Jeugdweekendcommissie.