HBC Voetbal kiest voor Kelme

HBC VoetbalMet ingang van komend seizoen heeft HBC Voetbal een nieuwe kledingleverancier. Met Kelme Nederland is een overeenkomst getekend voor drie jaar en HBC krijgt daarmee modieuze en hoogwaardige wedstrijd- en trainingskleding. Bij deze samenwerking is (uiteraard) ook Sport2000 Heemstede nauw betrokken, want deze winkel verkoopt de HBC kleding.

In de vorm van een pilot heeft de Zondagselectie afgelopen seizoen al gespeeld in de nieuwe tenues en voor alle partijen (Kelme, Sport2000 en HBC) is deze proef uitermate goed bevallen. Tijdens de Voetbal in Haarlem Finaledag werd door de drie partijen het contract getekend.

De nieuwe wedstrijdkleding is verkrijgbaar bij Sport2000 aan de Binnenweg en binnenkort ook online te bestellen.

HBC Voetbal
Van links naar rechts: Anil Bandhoe (Kelme Nederland), Rob Roomeijer (HBC) en Marco Voorham (Sport2000) met het getekende contract.