Jeugdweekend is fun (en lekker)!

Morgen begint het 36e HBC Jeugdweekend en zoals altijd wordt dit weer een groot spektakel! Donderdagavond zijn de tenten in HBC Voetbalgereedheid gebracht door een groep fanatieke vrijwilligers uit onder meer HBC G1 en HBC Zondag Veteranen 1, de familie Beliën en de Jeugdweekend Commissie.

Op zondagmiddag gaan de deuren van het HBC Sportpark om 13.00 uur open en zijn alle ouders, broertjes/zusjes, neefjes/nichtjes, opa’s/oma’s van de (ongetwijfeld) vermoeide deelnemers van harte welkom om ze een hart onder de riem te steken tijdens de zeskamp én actief mee te doen aan het grote eindspel!

Speciaal voor deze bezoekers sponsort HBC De Toekomst (ons clubhuis) iedereen met porties heerlijke Rendang en versgebakken goudgele frites! Op die manier wordt deelname aan het eindspel en het aanmoedigen van de teams een hele prettige zondagmiddag belevenis bij HBC Voetbal! En ook het weer wordt komend weekend fantastisch!

Voor alle deelnemers, begeleiders en vrijwilligers: heel veel plezier!