Gezocht: Enthousiaste spelers voor JO15 (geboren in 2005)

Helaas zijn we na de zomer geconfronteerd met 3 afzeggingen bij JO15-4 wegens de wijziging van de trainingsdagen ten opzichte van het vorige seizoen. Als gevolg daarvan heeft onze JO15-4 nu nog maar 11 spelers en dat is een beetje krap om het seizoen te beginnen.

Voor de komende weken hebben we de versterking al geregeld, maar nieuwe aanmeldingen zijn eigenlijk de gewenste oplossing. Daarom zijn we nu op zoek naar 2 of 3 extra spelers om het team te versterken.

Ben jij die jongen die graag (weer) wil voetballen en die in dit enthousiaste team wil spelen? Je bent van harte welkom! De trainingen zijn op maandag en woensdag van 18.00 – 19.00 uur met een vaste trainer.

Heb je interesse, bijvoorbeeld om een keer op proef mee te trainen, stuur dan even een mail naar de coördinator van de JO15, dan regelen we de proeftraining.

David van der Geest
Coordinator O15
david.vandergeest@svhbc.nl