Oproep aan alle moeders en vaders

De toernooicommissie is per direct hard op zoek naar extra leden

Dit seizoen hebben zijn wij met veel energie en goede moed alweer de eerste vergadering gehad als toernooicommissie. We hebben wederom ambitieuze plannen voor het nieuwe voetbalseizoen 2019 – 2020. Net zoals vorig jaar willen wij weer voor elke leeftijdscategorie een toernooi organiseren, naast onze interne toernooien, het Oliebollentoernooi en het (s)Top Event.

Check voor het programma regelmatig de activiteitenpagina

Zoals je zult begrijpen een behoorlijke klus, waarbij we meer ondersteuning kunnen gebruiken! We zijn op zoek naar personen die graag iets voor de jeugd van de club willen doen, betrokken willen zijn, graag organiseren en het liefst ook 1 persoon die zich zou willen buigen over de financiën en/of voorzittersrol.

Ben je geïnteresseerd of heb je vragen over deze leuke vrijwilligersfuncties binnen HBC Voetbal, mail dan: toernooien@svhbc.nl.

Sportieve groeten,

Sasja Prins, algemeen lid
Jan Zwarter, gedelegeerd bestuurslid