Trainings- en veldenschema 16 tot en met 20 september

Alle teams trainen weer. Neem tijdens trainingen, maar ook tijdens wedstrijden, geen waardevolle spullen mee. Het bestuur van HBC is niet verantwoordelijk voor vermiste en/of gestolen spullen. Verder gelden de afspraken, zoals die vermeld zijn in de: Algemene regels gebruik velden HBC.

Deze week is er op dinsdag 17 september een bekerwedstrijd ingepland voor HBC JO14-2 op veld 2. Hierdoor zijn er op deze dinsdag wat wijzigingen in de trainingsvelden en kleedkamers. Alle velden kunnen weer gebruikt worden, tenzij het zo hard geregend heeft, dat de veldencommissie besluit om de grasvelden af te keuren.

Elk team wordt verzocht om het veld niet eerder te betreden dan dat hun trainer dit aangeeft. Ook is het niet toegestaan ballen en/of materialen te gebruiken van de teams die aan het trainen zijn. Dit om het kwijtraken van spullen te voorkomen en ook om verstoringen van trainingen te voorkomen.

De A-kant van een veld is altijd de zijde aan de Cruquiusweg.

Woensdag 18 september 2019:
15:00 – 15:50 uur: Mini’s geboren in 2014 op veld 5KGB. Kleedkamer: 5. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.
16:00 – 16:50 uur: Mini’s geboren in 2013 op veld 5KGB. Kleedkamer: 5. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.
16:00 – 16:50 uur: JO8-1, JO8-2en JO8-3 op veld 1KG. Kleedkamer: 4. Trainers: Jari, VACATURE en Sam.
17:00 – 17:50 uur: JO9-1, JO9-2, JO9-3 en JO9-4op veld 1KG. Kleedkamer: 4. Trainers: Jari, Matthijs, Sam en VACATURE.
18:00 – 19:00 uur: JO15-4 op veld 1KGA. Kleedkamer: 1. Trainer: Tim Beusenberg.
18:00 – 19:00 uur: JO15-2 op veld 1KGB. Kleedkamer: 1. Trainer: Matthijs van der Pol.
18:00 – 19:00 uur: JO10-1, JO10-2, JO10-3, JO10-4en JO10-5 op veld 3. Kleedkamer:8. Trainers: Lars, Sebas, Sam, VACATURE,Piet-Hein.
18:00 – 19:00 uur: MO13-1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 7. Trainer: Jari Driessen.
18:00 – 19:00 uur: MO11-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 7. Trainer: Erik Bol.
19:00 – 20:15 uur: JO17-3 op veld 1KGA. Kleedkamer: 5. Trainer: Tim Beusenberg.
19:00 – 20:15 uur: G1 op veld 1KGB. Kleedkamer: 4. Trainer: Leo Holdorp.
19:00 – 20:00 uur: JO13-2 op veld 3A. Kleedkamer: 10. Trainer: Iwan Biesot.
19:00 – 20:00 uur: JO13-3 op veld 3B. Kleedkamer: 10. Trainer: Chris Hogenbirk en Kel Koenen.
19:00 – 20:15 uur: MO17-1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 9. Trainer: Fiona van Son
19:00 – 20:30 uur: JO13-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 3. Trainer: Erik Bol.
20:00 – 21:00 uur: Scheidsrechters op veld 4. Kleedkamer: 6.
20:15 – 21:45 uur: JO17-1 op veld 1KGA. Kleedkamer: 1. Trainers: Bart Soomer en Wouter Soomer.
20:15 – 21:45 uur: JO17-2 op veld 1KGB. Kleedkamer: 2. Trainer: Adem Caliskan.
20:15 – 21:30 uur: Zaterdag JO19-1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 8. Trainer: Mark Compier en Steve Tanner.
20:15 – 21:30 uur: Zaterdag JO19-2 op veld 3B. Kleedkamer: 7. Trainer: VACATURE.
20:30 – 21:45 uur: Zaterdag Heren 3 op veld 5KGA. Kleedkamer: 5. Trainer: Hugo Baan.

Donderdag 19 september 2019:
17:30 – 19:00 uur: JO15-1 op veld 2A. Kleedkamer: 12. Trainer: Steve Olfers.
17:45 – 18:45 uur: MO15-1 op veld 2B. Kleedkamer: 5. Trainers: Maël Puite en Jeremy Beusenkamp.
17:45 – 18:45 uur: JO15-3 op veld 5KGA. Kleedkamer: 9. Trainer: Sebas Passchier.
18:00 – 19:00 uur: JO12-2 op veld 1KG. Kleedkamer: 10. Trainer: Kurt van Katwijk.
18:00 – 19:00 uur: JO12-3 en JO12-4 op veld 1KG. Kleedkamer: 10. Trainers: VACATURE.
18:00 – 19:00 uur: JO12-1 en JO11-1 op veld 3B. Kleedkamer: 4. Trainers: Marco Trox en Luke Vahle.
18:00 – 19:00 uur: JO11-2 op veld 5KGB. Kleedkamer: 11. Trainer: Karen Galstyan.
18:00 – 19:00 uur: JO11-3 op veld 5KGB. Kleedkamer: 11. Trainer: Richard Pilon.
18:30 – 20:00 uur: JO14-1 op veld 3A. Kleedkamer: 6. Trainer: Casper van Keulen.
19:00 – 20:00 uur: JO14-2 op veld 1KGA. Kleedkamer: 3. Trainer: Eric van Bergen.
19:00 – 20:00 uur: JO14-3 op veld 1KGB. Kleedkamer: 3. Trainer: Mike de Bruin.
19:00 – 20:00 uur: MO15-2 op veld 3B. T Kleedkamer: 5. rainer: Peter Giesbergen.
19:00 – 20:15 uur: JO16-2 op veld 2A. Kleedkamer: 7. Trainer: Lisa Huijsmans.
19:00 – 20:15 uur: JO16-1 op veld 2B. Kleedkamer: 8. Trainers: Erwin Bijleveld en Marcel Maas.
19:00 – 20:30 uur: Zondag JO19-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 1. Trainer: Otto Berendregt.
19:00 – 20:30 uur: Zondag JO19-2 op veld 5KGB. Kleedkamer: 2. Trainers: Job Prins en Dave Kamsteeg.
20:00 – 22:00 uur: Heren Zondag selectie 1+2 op veld 1KG. Kleedkamer: 11+12
20:15 – 21:45 uur: Zondag Vrouwen 1 op veld 2A. Kleedkamer: 5
20:15 – 21:45 uur: Zondag Heren 3 op veld 2B. Kleedkamer: 10
20:30 – 22:00 uur: Zaterdag Heren 1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 9.
20:30 – 22:00 uur: Zaterdag Heren 2, Zaterdag Heren 45+ 1, Zondag Heren 5 en Zondag 35+1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 3.

Vrijdag 20 september 2019:
16:00 – 16:50 uur: JO9-2, JO9-3, JO9-4, JO8-2 en JO8-3 op veld 1KG. Kleedkamer: 4. Trainers: Clement, Rik
17:00 – 17:50 uur: JO10-2, JO10-3, JO10-4 en JO10-5 op veld 1KG. Kleedkamer: 8. Trainers:
18:00 – 19:00 uur: MO11-1 op veld 1KGA. Kleedkamer: 7. Trainer: Erik Bol.
18:00 – 19:00 uur: JO11-2 op veld 1KGB. Kleedkamer: 11. Trainer: Karem Galstyan.
19:00 – 20:15 uur: JO13-1 op veld 1KGA. Kleedkamer: 3. Trainer: Erik Bol.
19:15 – 20:30 uur: JO17-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 1. Trainers: Bart Soomer en Wouter Soomer.
19:15 – 20:30 uur: JO17-2 op veld 5KGB. Kleedkamer: 2. Trainer: Adem Caliskan.
20:30 – 21:45 uur: Zondag Heren 4 op veld 1KGB. Kleedkamer: 4.

Alle bovengenoemde tijden en velden kunnen door omstandigheden nog gewijzigd worden.

Jan Zwarter en Erik Bol

@: jan.zwarter@svhbc.nl
Telefoon: 06-11156507 (op werkdagen na 18:00 uur)