Ken je plek: achter het hek!

Nu het competitieseizoen weer is begonnen, valt het op dat tijdens trainingen én wedstrijden veel ouders en supporters op het (kunst)grasveld staan. Sommigen staan zelfs in het veld, achter een goal of zitten in een dug-out. Voor de spelertjes is dit niet prettig en HBC vindt dit ongewenst. De spelers moeten namelijk ongedwongen en ongestoord hun wedstrijden kunnen spelen.

De plek voor alle ouders, broertjes/zusjes en andere supporters is achter de hekken!

Op het veld
Spelers
Trainer/coach
Spelbegeleider

Achter de hekken of op de tribune
Ouders
Broertjes/zusjes
Opa’s/oma’s
Overige supporters

Honden en andere huisdieren? Thuis of in de auto! Honden zijn niet toegestaan op het HBC Sportpark.

Zie je toch fans binnen de hekken? Spreek elkaar even aan en zoek je plek achter de hekken. En het moet gezegd: de hekken leunen beter als je er achter staat!