Zondag 1: Beter voetbal, maar te weinig creatief

HBC Zondag 1 – Pancratius 1: 0-2

Zondag was de topper tegen het ongeslagen Pancratius uit Badhoevedorp. HBC Zondag 1 was voldoende ingelicht hoe deze tegenstander moest worden aangepakt. Dit was voor de rust duidelijk zichtbaar, want HBC had toen zeker op een voorsprong moeten komen, maar de trefzekere Luke Vahle wist helaas zijn geboden kansen niet te verzilveren.

HBC Voetbal

HBC gaf zelf geen kansen weg, zodat de rust startte met een 0-0 stand. Vlak na de rust werd de bal op het middenveld onnodig verspeeld en wist de spits van Pancratius vanaf de middenlijn de ver voor zijn doel staande Bram te verrassen. De 1-0 voorsprong was een feit.

Vlak hierna weer een individuele fout die er voor zorgde dat Pancratius zelfs een 2-0 voorsprong kon nemen. Na dit doelpunt was HBC niet meer in staat om de wedstrijd te domineren en creëerde ook geen kansen meer. De domper bij de vele toeschouwers was groot, maar uiteraard is nog (lang) niet alles verloren.

HBC Voetbal

Man of the Match: Jeroen de Bruijn

Volgende week beter tegen Roda ’23. Veel succes!

Rob Roomeijer