Zondag 1: Middag van de gemiste kansen…

Roda ’23 – HBC: 0-0

Na de onnodige nederlaag tegen Pancratius was het de vraag of HBC Zondag 1 zich tegen het lagergeplaatste Roda ’23 kon herstellen.

HBC begon in Amstelveen zeer goed en in de eerste 20 minuten kreeg HBC door strak voetbal drie 100 procent kansen, maar het vizier stond helaas niet op scherp. De bal toucheerde geen enkele keer het net.

Daarna nam Roda het initiatief over, maar gelukkig voor ons wisten zij ook niet te scoren. Het laatste deel van de eerste helft was weer voor HBC en leverde twee grote kansen op. Helaas lukte het ook nu weer niet om doelpunten te maken.

Na de rust ging het spel op en neer en kregen beide partijen de kans om te scoren, maar niemand slaagde er in. Bij HBC kwam de beslissende pass in de 16 meter steeds niet aan, zodat het moeilijk was om te scoren.

HBC mocht daarna van geluk spreken dat het nog gelijk bleef, want in de laatste minuut was doelman Bram al gepasseerd, maar de spits verzuimde (gelukkig) om de bal binnen te schieten.

Volgende week is HBC Zondag 1 vrij; tijd om de koppies op elkaar af te stemmen.

Rob Roomeijer