Zwanenburg slecht bereikbaar

In Zwanenburg wordt momenteel veel aan straten en wegen gewerkt en dat heeft de nodige consequenties voor de bereikbaarheid van het sportpark van vv Zwanenburg.

Als u vanaf de Oude Schipholweg komt (zowel vanuit de richting Haarlem als Badhoevedorp/Hoofddorp), kunt u de IJweg, richting Zwanenburg nemen. Nu doorrijden via de Dennenlaan (met de linkerbocht mee en dan tweede straat rechts). De Dennenlaan verder volgen en vervolgens de Olmenlaan (rechtsaf) nemen. De Olmenlaan helemaal doorrijden tot aan de Populierenlaan. Rechtsaf naar de Populierenlaan en naar het sportpark.

Parkeren:
Het kan zijn dat het parkeerterrein vol is. Dat komt onder meer omdat bewoners van het afgesloten gedeelte van de IJweg daar hun auto’s parkeren. Een mogelijkheid van parkeren is dan bij het recreatie-/wandelpark Zwanenburg. Daar is voldoende parkeergelegenheid.