Zondag 1: Matig spel bevestigt resultaat

HBC Zondag 1 – Kampong 1: 0-2

Zou HBC revanche kunnen nemen voor de 4-1 nederlaag tegen Kampong? In het begin van de wedstrijd zag het daar niet naar uit. Er werd zeer rommelig gespeeld met veel foute passes.

Pas in de 28e minuut ontstond de eerste kans. Een pass van Jeroen belandde bij Sven, die goed uithaalde maar de pech had dat de keeper met de voet kon redden. Vlak hierna schoot Sven over na goed doorzetten van Luke.

En vanuit het niets wist Kampong te scoren. Sven krijgt de kans om de gelijkmaker te scoren, maar helaas is hij net niet snel genoeg om alleen op de keeper af te gaan.

In de tweede helft kopt Neil net naast na een goede corner van Jeroen. Als Kampong in de 63e minuut een corner krijgt, is het wel raak. Eerst weet Bram de kopbal nog te stoppen, maar in de rebound komt hij te laat.

HBC speelde te matig om een beter resultaat te behalen en zo haalde Kampong een 2-0 overwinning. Laten we hopen dat HBC tegen KDO uit volgende week wel een beter resultaat neerzet.

Rob Roomeijer