Oefen de truc van Jackie Groenen #StayAtHomeChallenge

Het Coronavirus heeft er voor gezorgd dat alle HBC-ers veel thuis zitten en hun favoriete sport niet meer kunnen beoefenen, zoals we dat gewend zijn. Samen met sommige Oranje-internationals heeft de KNVB een #stayathomechallenge.

Met de meest creatieve voetbaloefeningen dagen we iedereen die thuis zit uit om deze zo goed mogelijk na te doen. Heb jij het trucje onder controle? Neem ‘m dan op en mail ‘m naar HBC. Dan plaatsen we ‘m op de website!

Onder alle inzenders verloten drie ‘lekkere’ prijzen! De sluitingsdatum voor de Jackie Groenen-challenge is 7 april!

@onsoranje_tiktok

##StayAtHomeChallenge 🔥 Duet this video and remake ##JackieGroenen her trick! ⚽️ – ##OnsOranje ##SafeHands ##Football ##Trick ##FYP ##Duet

♬ What the Hell – Avril Lavigne