Trainingsschema deze week

De A-kant van een veld is altijd de zijde aan de Cruquiusweg. De gepubliceerde regels zijn integraal verbonden met alle trainingen; er worden geen uitzonderingen gemaakt. Voor deze week zijn de volgende trainingen vastgesteld:

Maandag 25 mei 2020:
17:00 – 17:45 uur: JO8-1 en JO9-1 op veld 5KG. Trainers: Jari en Matthijs.
17:30 – 18:30 uur: Keeperstraining O9 t/m O12 op veld 1KGA. Trainers: Marco, Ruben, Karen, Bas.
17:30 – 18:30 uur: MO11-1 op veld 1KGBA. Trainers: Thomas en Teddie.
17:30 – 18:30 uur: JO11-1 (2020/2021) op veld 1KGBB. Trainer: Lars.

18:00 – 19:00 uur: JO15-2 op veld 5KGA. Trainer: Matthijs.
18:00 – 19:00 uur: MO13-1 op veld 5KGB. Trainer: Jari.
18:45 – 19:45 uur: Keeperstraining O13 t/m O19 op veld 1KGA. Trainers: Marco, Ruben, Karen.
18:45 – 19:45 uur: JO13-1 op veld 1KGB. Trainer: Casper van Keulen.

19:15 – 20:15 uur: JO14-1 op veld 5KGA. Trainer: Erik Bol.

20:00 – 21:00 uur: JO19-2 ZA op veld 1KGB. Trainer: Ralph.
20:00 – 21:00 uur: JO17-3 op veld 1KGA. Trainer: Lisa.
20:30 – 21:30 uur: JO15-1 op veld 5KGA. Trainers: Bart Soomer en Adem Caliskan.
20:30 – 21:30 uur: JO17-2 op veld 5KGB. Trainers: Bart Soomer en Adem Caliskan.


Dinsdag 26 mei 2020:
17:30 – 18:30 uur: JO15-3 op veld 5KGB. Trainer: Sebas.
17:30 – 18:30 uur: JO12-3 en JO12-4 op veld 5KGA. Trainers: Jeremy en Maël.

18:00 – 19:00 uur: JO12-1 en JO11-1 op veld 1KGB. Trainers: Kurt van Katwijk en Luke.
18:00 – 19:00 uur: JO11-3 op veld 1KGA. Trainer: Richard.
18:00 – 19:00 uur: JO11-2 op veld Mini. Trainer: Karen.

19:15 – 20:15 uur: JO16-2 op veld 5KGA. Trainer: Lisa.
19:15 – 20:15 uur: JO16-1 op veld 5KGB. Trainers: Erwin en Marcel.
19:30 – 20:30 uur: MO15-1 en MO15-2 op veld 1KG. Trainer: Peter.

20:30 – 21:30 uur: JO17-1 en JO19-1 Zondag op veld 5KGB. Trainer: Otto Berendregt.
20:30 – 21:30 uur: Zondag 3 op veld 5KGA. Trainer: Patrick.
20:45 – 22:15 uur: Zondag 1 op veld 1KGA. Trainer: Jasper.
20:45 – 22:15 uur: Zondag 2 op veld 1KGB. Trainer: Steef.


Woensdag 27 mei 2020:
15:00 – 15:45 uur: Mini’s geboren in 2014 op veld 5KG. Trainers: Henk c.s.
15:30 – 16:15 uur: Mini’s geboren in 2013 op veld 1KG. Trainer: Sam Willemse.
16:15 – 17:00 uur: Mini’s geboren in 2013 op veld 5KG. Trainers: Henk c.s.
16:30 – 17:15 uur: JO8-1, JO8-2 en JO8-3 op veld 1KG. Trainers: Jari, Sam, Rik.

17:30 – 18:30 uur: JO15-4 op veld 5KGA. Trainer: Jasper.
17:30 – 18:30 uur: MO13-1 op veld 5KGB. Trainer: Jari.

18:00 – 18:45 uur: JO10-1, JO10-2, JO10-4 en JO10-5 op veld 1KG. Trainers: Lars, Sebas, Sam, Piet-Hein.

19:00 – 20:00 uur: Scheidsrechters op veld 5KGA. Trainer: Rob.
19:00 – 20:00 uur: MO17-1 op veld 5KGB. Trainer: Walter.
19:15 – 20:15 uur: JO13-2 op veld 1KGA. Trainer: Iwan.
19:15 – 20:15 uur: JO13-3 op veld 1KGB. Trainers: Chris en Kel.

20:15 – 21:15 uur: Zaterdag JO19-1 op veld 5KGB. Trainer: Dave.
20:15 – 21:45 uur: Zaterdag 3 op veld 5KGA. Trainer: Hugo.
20:30 – 21:30 uur: JO15-1 op veld 1KGA. Trainers: Bart Soomer en Adem Caliskan.
20:30 – 21:30 uur: JO17-2 op veld 1KGB. Trainers: Bart Soomer en Adem Caliskan.


Donderdag 28 mei 2020:
17:30 – 18:30 uur: JO12-3 en JO12-4 op veld 5KGB. Trainers: Maël en Jeremy.

18:00 – 19:00 uur: JO12-1 en JO11-1 op veld 1KGB. Trainers: Kurt van Katwijk en Sebastian Passchier.
18:45 – 19:45 uur: JO13-1 op veld 5KGA. Trainer: Casper van Keulen.

19:00 – 20:00 uur: JO16-2 op veld 5KGB. Trainer: Lisa.
19:15 – 20:15 uur: JO14-2 op veld 1KGA. Trainer: Eric.
19:15 – 20:15 uur: JO14-3 op veld 1KGB. Trainer: Mike.

20:15 – 21:45 uur: Dames 1 op veld 5KGA. Trainer: Peter.
20:15 – 21:45 uur: Overige Senioren op veld 5KGB. Trainer: Leo.
20:30 – 22:00 uur: Zaterdag 1 op veld 1KGB. Trainer: Joop.
20:30 – 21:30 uur: JO17-1 en JO19-1 Zondag op veld 1KGA. Trainer: Otto Berendregt.


Vrijdag 29 mei 2020:
16:00 – 16:45 uur: JO9-1, JO9-2, JO9-3, JO9-4 op veld 1KG. Trainers: Matthijs, Ab, Rik, Sam.

17:30 – 18:15 uur: JO10-3 op veld 5KGB. Trainers: Arjan en John.
17:45 – 18:45 uur: MO11-1 op veld 1KGA. Trainers: Erik en Hafid.

18:30 – 19:30 uur: JO11-2 op veld 5KGB. Trainer: Karen.

19:15 – 20:15 uur: JO14-1 op veld 1KGA. Trainers: Erik Bol.

20:00 – 21:00 uur: Zondag 4 op veld 5KGB. Trainer: David.


Zaterdag 30 mei 2020:
10:00 – 11:00 uur: JO12-2 op veld 5KGA. Trainer: Kurt.
10:00 – 11:00 uur: JO11-3 op veld 5KGB. Trainer: Kel.
10:30 – 11:30 uur: JO15-2 op veld 1KGA. Trainer: Matthijs.
10:30 – 11:30 uur: JO15-3 op veld 1KGB. Trainer: Marc.

11:15 – 12:15 uur: JO13-2 op veld 5KGA. Trainer: Iwan.
11:15 – 12:15 uur: JO13-3 op veld 5KGB. Trainer: Chris en Kel.
11:45 – 12:45 uur: JO14-2 op veld 1KGA. Trainer: Eric.
11:45 – 12:45 uur: JO15-4 op veld 1KGB. Trainer: Jasper.

13:00 – 14:00 uur: MO17-1 op veld 1KGA. Trainer: Walter.
13:45 – 14:45 uur: JO16-1 op veld 5KGA. Trainers: Erwin en Marcel.
13:45 – 14:45 uur: JO14-3 op veld 5KGB. Trainer: Mike.

14:30 – 16:00 uur: Zaterdag 1 op veld 1KGA, Trainer: Joop


Zondag 31 mei 2020:
11:00 – 12:30 uur: Zondag 1 op veld 1KGA. Trainer: Jasper.
11:00 – 12:30 uur: Zondag 2 op veld 1KGB. Trainer: Steef.
11:00 – 12:30 uur: Zondag 3 op veld 5KGA. Trainer: Patrick.


Maandag 1 juni 2020:
Geen trainingen i.v.m. Tweede Pinksterdag.

Alle bovengenoemde tijden en velden kunnen door omstandigheden nog gewijzigd worden.

Jan Zwarter en Erik Bol
@: jan.zwarter@svhbc.nl
Telefoon: 06-11156507 (op werkdagen na 18:00 uur)