Teamindelingen seizoen 2020/2021

Hieronder staan de (voorlopige) teamindelingen voor het komend seizoen. Heeft u vragen/opmerkingen over deze indeling, de coördinator van de jaarlaag is hiervoor het eerste aanspreekpunt.

Keeperstraining O9 t/m O12: maandag van 18-19 uur
Keeperstraining O13 t/m O19: maandag van 19-20.15 uur

Alle trainingen starten weer op maandag 17 augustus 2020.

O8 – coördinator Niels Fijen
MO9 – coördinator Ronald Vervoort

MO9-1 JO8-1 JO8-2 JO8-3 JO8-4
Biesot, Milou Allache, Haron Arjun-Sharma, Vyas Ebbink, Bruno Barmes, Jonhathan
Coutinho, Kate Bianchi, Emanul Babakhani, Ramin El Harchaoui, Redouan Gezgin, Devran
Essen, Benthe van Bralewski, Antoni Balder, Obbe El Hasnaoui, Amin Heijn, Wieger
Hoek, Femme van der Cakir, Pasha Fijen, Sven Kan, Evan Hemmelder, Roef
Kazius, Nahla Dijkstra, Jurre Goossens, Lucai Meuwissen, James Remmers, Nolan
Lammers, Samar-Eva Wal, Dylan van der Kok, Tom Schrijver, Teun Steutel, Wolf
Veldman, Demi-Lois Zaroili, Nassin Schoofs, Thiemo Weiden, Wolf van der Visser, Noud
Wilhelm, Lara Zwolle, Jorn Velzen, Boaz van Wilding, Alexander Zwart, Cesar
Möllmann, Lévy
Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Woensdag: 16.00 – 16.50 uur Woensdag: 16.00 – 16.50 uur Woensdag: 16.00 – 16.50 uur Woensdag: 16.00 – 16.50 uur Woensdag: 16.00 – 16.50 uur
Vrijdag: 16.00 – 16.50 uur Vrijdag: 16.00 – 16.50 uur Vrijdag: 16.00 – 16.50 uur Vrijdag: 16.00 – 16.50 uur Vrijdag: 16.00 – 16.50 uur

O9 – coördinator Ronald Vervoort

JO9-1 JO9-2 JO9-3
Bie, Loek de Belamlih, Ayman Atten, Teun van
Hof, Koen van ‘t Ettes, Bram Bent, Sem van der
Hopstaken, Scott Leito, Kayden Cardoso, Daniel
El Makhloufi, Soufian Paulus, Mees Kapitein, Quinten
Raamsdonk, Luc van Schoonhoven, Daan Koster, Jack
Suverein, Hille Teeuwen, Max Laet, Max-David de
Uijl, Stijn Valk, Stijn de Meijer, Maxwell
Vervoort, Tije Vlaar, Arie Swager, Benjamin
Westerkamp, Deon Schoe, Mick Weijman, Lian
Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Dinsdag: 18.00 – 18.50 uur Woensdag: 17.00 – 17.50 uur Woensdag: 17.00 – 17.50 uur
Donderdag: 17.00 – 17.50 uur Vrijdag: 16.00 – 16.50 uur Vrijdag: 16.00 – 16.50 uur
Vrijdag: 17.00 – 18.00 uur

O10 – coördinator Robert Zandstra

JO10-1 JO10-2 JO10-3 JO10-4
Alakhverdyan, Sarkis Baaren, Jaï Coutinho, Marc
Bosma, Emile Erhotamis, Ali-Aras Gün, Taha Fluiter, Lars de
Bijnsdorp, Sacha Harchaoui, Bilal el Kapitein, Timo Gragt, Kees van der
Elsaker, Hidde van den Harchaoui, Yassir el Orlowski, Liam Habtu-Okbamicael, Finan
Heidema, Gijs Janson, Mees Roomeijer, Lars Meuwissen, Hugo
Klijn, Jesper Millenaar, Levi Stokman, Sem
Manakker, Jason van de Molendijk, Mex Zandstra, Ruben Schrijver, Jacob
Preijde, Cas Tesfamickael, Natnael
Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Maandag: 18.00 – 18.50 uur Woensdag: 18.00 – 18.50 uur Woensdag: 18.00 – 18.50 uur Woensdag: 18.00 – 18.50 uur
Woensdag: 18.00 – 18.50 uur Vrijdag: 17.00 – 17.50 uur Vrijdag: 17.00 – 17.50 uur Vrijdag: 17.00 – 17.50 uur
Vrijdag: 17.00 – 18.00 uur

O11 – coördinator Arjen Lindeman

JO11-1 JO11-2 JO11-3 JO11-4 JO11-5
Baan, Thijs Akazzab, Adam Bicer, Rauf Cinkiz, Ozhan Beijers, Kees
Boer, Nout de Goossens, Jenoah Koycu, Ozan Gruter, Dylano Boer, Freek de
Bruijn, Finn de Haavekost, Thijmen Makhloufi, Younes El Hensler, Maximilian Boer, Pepijn de
Elsaker, Thom van den Kok, Gijs Planting, Tim Jacobs, Pol Ettes, Tom
Hurk, Tuur van den Kruger, Vico Rellum, Trey Kampen, Floris van Nypels, Gijs
Kaptein, David Lindeman, Cruz Tanrikulu, Kaan Njila, Lionel Schaik, Thijs van
Noorlander, Finn Pieterse, Koen Teeuwen, Sem Pico, Jayson Schroder, Hidde
Veldmaat, Aneurin Staats, Mick Venter, Jayden Soekhan, Chiel Vlaar, Cees
Aanvulling uit JO11-2 Verbeek, Jonas Wal, Dean van der Westenbroek, Ruben Wilhelm, Stijn
Aanvulling uit JO11-2 Verbeek, Lars Otto, Sep Vineet Ramrattan Yuruk, Efe
Zouwen, James van der Adam El Buazrute
Trainingen: Training: Training: Training: Training:
Dinsdag: 18.00 – 19.00 uur Dinsdag: 18.00 – 19.00 uur Dinsdag: 18.00 – 19.00 uur Woensdag: 17.00 – 18.00 uur Woensdag: 17.00 – 18.00 uur
Donderdag: 18.00 – 19.00 uur Donderdag: 18.00 – 19.00 uur Donderdag: 18.00 – 19.00 uur Vrijdag: 17.00 – 17.50 uur Vrijdag: 17.00 – 17.50 uur
Vrijdag: 17.00 – 18.00 uur

O12 – coördinator Kel Koenen

JO12-1 JO12-2 JO12-3
Bakel, Dani van Bloem, Mees Dumonnet, Alexandre
Burlage, Seb Hamzaoui, Haytam el Genna, Mohamed
Dijkhuizen, Oliver Kamp, Casper van der Hughes, Milan
Dorst, Tycho van Kniese, Sieb Jonkheer, Gijs
Eknadissian, Loïc Kniese, Wietse Koenen, Lucas
Guchte, Bas van de Kuiper, Luuk Mudde, Rogier
Lindeman, Zomer Meester, Simon Nuri, Ajmal
Pulatu, Sam Pilon, Isaac Pickee, Joe
Ruiter, Wesse Priesman, Philip Roest, Yanick
Uthayakumar, Devyan Rotte, Aaldrik de Venniker, Julian
Velden, Joris van der Shytikov, Pavlo Abdallah, Rayan
Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Maandag 18.00 – 19.00 uur Dinsdag 18.00 – 19.00 uur Dinsdag 18.00 – 19.00 uur
Woensdag: 18.00 – 19.00 uur Donderdag 18.00 – 19.00 uur Donderdag 18.00 – 19.00 uur
Vrijdag: 17.00 – 18.00 uur

O13 – coördinator Kel Koenen
MO13 – coördinator Erik Bol

MO13-1 JO13-1 JO13-2
Asser, Shira (K) Bakel, Jari van Blom, Hugo
Bada, Inaya Balder, Siebe (K) Brusman, Stan
Bruin, Frederique de Bouzia, Damin Davtyan, Hero
Davtyan, Louiza Dalen, Siem van Dollart, Jayden
Fernandez, Eva Dirie, Isaaq Haasteren, Dennis van
Hibbein, Bo Jockin, Xander Hansma, Denzel
Jacobs, Janne Katwijk, Milan van Ieperen, David van
Jong, Ninthe de Ketting, Myla Key, Maximilian
Maas, Kim Klugt, Teun van der Knijnenburg, Chris
Nap, Eveline Kops, Ralph Kuip, Pelle van der
Nouhuys, Eliane van Oushoorn, Alex Lunenburg, Bo
Oudakker, Isabelle Siebers, Brian Mark, Florian van der
Pijst, Senna Steenbergen, Maurits Riekwel, David (K)
Tuankotta, Shymara Weber, Imre Roelofsen, Marek
Zaroili, Amin Swaager, Jamie
Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Maandag: 18.15 – 19.30 uur Maandag: 19.00 – 20.15 uur Maandag: 19.00 – 20.00 uur
Woensdag: 18.15 – 19.30 uur Woensdag: 19.00 – 20.15 uur Woensdag: 19.00 – 20.00 uur
Vrijdag: 18.00 – 19.15 uur Vrijdag: 18.00 – 19.15 uur

O14 – coördinator Kel Koenen

JO14-1 JO14-2 JO14-3
Beek, Julius Biesot, Bart Azulay, Nadav
Bellafkih, Zakaria Biesot, Koen (K) Brinkman, Gijs
Belt, Polle Brouwer, Bram Driessen, Pelé
Broerse, Djairo Huijboom, Tycho Gulistani, Sohail
Celik, Aras Jansen, Sasha Hogenbirk, Jesper
Geels, Boaz Jong, Tycho de Koenen, Thijs
Geest, Imke van der Krul, Thijmen Leeflang, Boy
Goeyens, Oscar Lukkien, Jay Raadt, Dave de
Jansen, Jonathan Radstake, Thijn
Koelman, Spike Treinen, Thomas Schwartz, Kett
Maljers, Hidde Wassel, Haris Sharafbayani, Bamho
Rijs, Brett Wessels, Leonard Stomps, Lucas
Tolsma, Resa Wintershoven, Max Venter, Teagan
Wijers, Kai Zandstra, Jesse Westenbroek, Lukas
Wit, Lucas de (K) Zomeren, Quinten van Wit, Diederik de (K)
Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Maandag: 19.00 – 20.15 uur Dinsdag: 19.00 – 20.00 uur Dinsdag: 19.00 – 20.00 uur
Dinsdag: 19.00 – 20.15 uur Donderdag: 19.00 – 20.00 uur Donderdag: 18.00 – 19.00 uur
Donderdag: 19.00 – 20.30 uur

O15 – coördinator Kel Koenen
MO15 – coördinator Peter Giesbergen

MO15-1 JO15-1 JO15-2 JO15-3
Abouti, Rana el Bergen, Ties van Brakel, Julian Ajjouri, Haytam el
Amrouchi, Safae Bijnsdorp, Morris Gerritsma, Mick Ajjouri, Mohamed el
Bueno de Mesquita, Liav Bos, Noah Hellemons, Marek Amrouchi, Ayoub
Cetin, Ceylin Bruin, Thijmen de Kamp, Joris van der Bikari, Shadi
Erbas, Seniz Burlage, Job Keken, Jits van Blankwater, Rens (K)
Groot, Katie de Caprak, Boran Kokkelkoren, Mink Bruin, Levi de
Guffens, Anna Eknadissian, Ludo Laarschot, Ids van de
Gymes, Eefje Elferink, Diezel Lienen, Quinn van Herweijer, Rijk
Kutlu, Sudanaz Ieperen, Silvester van Makhloufi, Adam El Houben, Koen
Lamp, Babette Jockin, Rudo Nagtegaal, Tom Koopman, Lars
Mariana Bezerra Rocha, Jessica Kruijswijk, Emilio Paping, Victor Kuenen, Tijn
Nersisyan, Mariam Saliha, Tijme Stiksma, Melle Mehari, Naod
Ouald Khaib, Amina Steenbergen, Lucas Vooges, Roderik Poll, Sverre
Pico, Fleur Steenis, Oscar van Weiden, Wessel van der (K) Ree, Tijn van
Ritzer, Giovanna Verkooy, Lars (K)
Seijsener, Maaike (K)
Uijl, Lieke
Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Dinsdag: 19.00 – 20.00 uur Maandag: 19.15 – 20.45 uur Maandag: 19.30 – 20.45 uur Dinsdag: 19.00 – 20.00 uur
Donderdag: 19.00 – 20.00 uur Woensdag: 19.30 – 20.45 uur Woensdag: 19.30 – 20.45 uur Donderdag: 19.00 – 20.00 uur
Vrijdag: 19.15 – 20.30 uur

O16&O17 – coördinator David van der Geest
MO17 – coördinator Peter Giesbergen

MO17-1 (ZA) JO17-1 (ZO) JO17-1 (ZA) JO17-2 (ZA) JO17-3 (ZA) JO16-1 (ZA)
Cavelaars, Meike Abouti, Omar el Broertjes, Mees Arp, Olivier Ahmedi, Lahip Abels, Jullian
Dammhoff, Lisa Bakridi, Rayvano Erich, Mees Bijleveld, Owen Bruijn, Floris de Aznay, Hakim
Dommershuijzen, Ruby Fernandez, Mateo Blumenthal, Bram Davis, Max Biesot, Hugo
Genna, Mina Braun, Tim Ferrier, Jay-Lynn Dungen, Max van den Dolieslager, Zino Dikkeboom, Boris
Giesbergen, Joell (K) Brenninkmeijer, Hidde Hommes, Jilles Harchaoui, Chahid el Dolk, Dennis Frenay, Ivo
Jacobs, Lieke Bruijn, Senne de Kleuver, Kenzo de Hasnaoui, Mohamed Groenhout, Sem Geest, Jelle van der
Lemmers, Stefanie Cetin, Ahmet Kahraman, Emre (K) Joustra, Daan Houliche, Yassine Helmy, Manuel
Matthijsse, Lena Rensman, Daniël Korf, Wessel Huijsmans, Roy Jacobs, Dylan
Meester, Ruth Hilten, Pim van (K) Rood, Ferda Kuipers, Sam Kal, Guustaaf Karabacak, Baran
Neijts, Sanne Hoitsema, Andel Schenk, Rolf Luyben, Sam Leijdekkers, Finn
Pattiselanno, Thoma Ieperen, Michaël van Uthayakumar, Kavin Maare, Mees van (K) Nienhuis, Lars Kutlu, Sulayman
Pijper, Maura Jaunet, Tristan Wijers, Ryuta Maas, Sam Officier, Brent Meer, Tobias van der
Smits, Julia Kaligis, Hugo Yarkoni-Levi, Daniël Oushoorn, Martijn Pezhouman, Arsham Rietdijk, Tijs (K)
Straaten, Hanna van Kitseroo, Pepijn Aanvulling uit JO17-1 ZO Overman, Tijmen Shah, Mahbub
Verschoor, Ella Maljers, Douwe Aanvulling uit JO17-1 ZO Riessen, Jorn van Wit, Michiel de Smithuis, Dante
Verwaal, Joy Moone, Marijn Aanvulling uit JO17-1 ZO Vleeshouwers, Quint Yemane, Yerad Yuruk, Kadir
Warmerdam, Lynn Nouhuys, Mees van
Wintershoven, Sophie Tilleman, Job
Wolbeek, Joep ter
Zwiebel, Merlijn
Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Dinsdag: 19.00 – 20.00 uur Maandag: 20.15 – 21.45 uur Maandag: 20.15 – 21.45 uur Maandag: 18.15 – 19.30 uur Dinsdag: 19.00 – 20.15 uur Dinsdag: 19.00 – 20.15 uur
Donderdag: 18.00 – 19.00 uur Woensdag: 20.15 – 21.45 uur Woensdag: 20.15 – 21.45 uur Woensdag: 18.15 – 19.30 uur Donderdag: 19.00 – 20.15 uur Donderdag: 19.00 – 20.15 uur
Donderdag: 19.00 – 20.30 uur

O19 – coördinator Job Prins
MO19 – coördinator Peter Giesbergen

MO19-1 (ZA) JO19-1 (ZO) JO19-1 (ZA) JO19-2 (ZA) JO19-3 (ZA)
Abouti, Nada el Appels, Finn Adema, Milan Burgers, Mick Bovenberg, Freek
Akhiat, Amal Asinga, Taffarel Beusekamp, Jeremy Evers, Timur Canbaz, Sabri
Baekel, Sanne van Badoux, Dave Braun, Koen Freijser, Bas Cawad, Awes Abubakar
Dol, Samantha Belleghem, Michel van Bruggen, Thijs van Frencken, Floris Jan Dekkers, Neil
Genna, Dina Bruggen, Bas van (K) Compier, Nick Horck, Joris Gerritsma, Luke
Groot, Jeska de Driessen, Jari Edam, Marlon Mauro Jong, Dennis de Hart, Stephan de
Jansen, Merel Haages, Dhaninyo Frascali, Lorenzo Keizer, André Hillebrants, Tristan
Kaboré, Mila Laarschot, Daan van de Honingh, Stefan Kriek, Jort Kamp, Sam
Kniese, Dieuwertje Laarschot, Tibbe van de Hulsebosch, Ilay Lamp, Jochem Kruijf, Stijn van der
Koopman, Luna Lammers, Nigel Negusie, Hanibal Lamp, Marijn Kuiper, Hidde
Lucassen, Maria Passchier, Sebas Rahman, Rashaen (K) Leenderts, Daan Oppelaar, Jay
Mounji, Yasmine Tuinenga, Colin Rijs, Glenn Meer, Casper van der Patto, Daniël
Nersisyan, Louiza Zwetsloot, Sam Sprajc, Thom Riessen, Tim van Puite, Noah
Ockeloen, Laura Tanner, Jasper Sluyter, Marijn Slikke, Daan van der
Rijn, Anne van Uthayakumar, Pravin Staats, Joey Jesse Bijnsdorp
Steenis, Hugo van
Schenkels, Vonne
Schreinders, Sidney
Son, Nikki van
Welling, Hanna
Trainingen: Trainingen: Training: Trainingen: Trainingen:
Maandag: 19.00 – 20.15 uur Dinsdag: 20.00 – 21.30 uur Woensdag 20.15 – 21.30 uur Maandag: 20.15 – 21.30 uur Maandag: 20.15-21.30 uur
Woensdag: 19.00 – 20.15 uur Donderdag: 19.00 – 20.30 uur Woensdag: 20.15-21.30 uur