De Toekomst zonder geld

Met ingang van het nieuwe seizoen kan in het clubhuis De Toekomst II alleen maar digitaal worden betaald. Met pin of (nog veel beter) met de speciaal ontwikkelde HBC Clubkaart.

De HBC Clubkaart is in eerste instantie een betaalkaart. Als op de kaart saldo is geladen, kun je hiermee (alleen!) bij HBC De Toekomst betalen. Zo heb je dus geen contant geld of pinpas meer nodig: wel zo veilig en gemakkelijk.

De HBC Clubkaart is voor alle jeugdleden – die geen eigen pinpas (mogen) hebben – de ideale mogelijkheid om zelfstandig te kunnen betalen. Zo biedt u vrijheid en optimale controle. Voor jeugdleden is de Clubkaart gratis.

De HBC Clubkaart laat digitaal betalen aansluiten op persoonlijke- of teamvoorkeur(en). De clubkaart is dus geschikt voor iedereen van jong tot oud en van individu tot team. Voor senioren/teams kost de Clubkaart €2,-.

Een HBC Clubkaart bestel je bij: clubkaart@hbc-detoekomst.nl

Een uitgebreide uitleg over de HBC Clubkaart staat hier.

HBC Voetbal