Trainingsschema t/m vrijdag 25 september 2020

Het bestuur heeft, vanwege de coronapandemie, besloten dat de kleedkamers voor TRAININGEN niet kunnen worden gebruikt. De anderhalvemeter maatregel kan (nog) niet worden gegarandeerd, waardoor dit besluit is genomen. Voor eventuele oefenwedstrijden worden aparte regels geformeerd.

Neem tijdens de trainingen, maar ook tijdens wedstrijden, geen waardevolle spullen mee. Het bestuur van HBC is niet verantwoordelijk voor vermiste en/of gestolen spullen. Verder gelden de afspraken, zoals die vermeld zijn in de: Algemene regels gebruik velden HBC.

Ieder team wordt verzocht om het veld niet eerder te betreden dan dat hun trainer dit aangeeft. Ook is het niet toegestaan ballen en/of materialen te gebruiken van de teams die aan het trainen zijn. Dit om het kwijtraken van spullen en verstoringen van trainingen te voorkomen.

De A-kant van een veld is altijd de zijde aan de Cruquiusweg. Voor komende week zijn de volgende trainingen vastgesteld:

Jan Zwarter en Erik Bol
@: jan.zwarter@svhbc.nl
Telefoon: 06-11156507 (op werkdagen na 18:00 uur)