Inloopspreekuur fysiotherapie

Het inloopspreekuur fysiotherapie op maandag (18.45-19.45 uur) en dinsdag (18.30-19.30 uur) gaat ook tijdens de gedeeltelijke lock-down gewoon door. Er gelden alleen de volgende restricties: mondkapje is verplicht en niet meer dan één persoon tegelijkertijd binnen.

Naast de behandeling van acute blessures is ook het voorkomen van blessures (vaker zelfde pijn, slechter bewegen, voorgeschiedenis) belangrijk. Bij bijtijds insturen kunnen we dat beoordelen. Beter te vroeg, dan te laat. Verder misschien nog beter met elkaar (trainer-fysio) bijhouden wie er geblesseerd zijn en of herstel tot stand komt. We kunnen hier altijd in ondersteunen (al worden ze elders behandeld).

Jacqueline Lof en Frans Vrolijk

PS. Niemand hoeft bang te zijn voor de kosten (iedereen onder de 18 heeft voldoende behandelingen in het basispakket).